Zaskakująca zawartość garażu indonezyjskich członków DPR, którzy krytykują naturalizację indonezyjskiej drużyny narodowej

Środa, 6 listopada 2024 – 11:26 WIB

WIWAT – Członek Komisji RI DPR

Przeczytaj także:

Najpopularniejsze: 31 uczestników Klubowych Mistrzostw Świata 2025, Opłaty za naturalizację zawodników reprezentacji Indonezji

Według niego Kevin Dick ma być ostatnim naturalizowanym zawodnikiem, który wejdzie do kadry narodowej Indonezji, ponieważ jest wielu lokalnych sportowców, którzy wymagają uwagi.

„W imieniu Ministerstwa Młodzieży i Sportu oraz PSSI mamy nadzieję, że jako przedstawiciele wszystkich Indonezyjczyków będzie to ostatni raz” – powiedziała Anita, cytowana z transmisji parlamentu TVR na YouTube.

Przeczytaj także:

Zamieszanie. Były zawodnik reprezentacji Indonezji aresztowany przez policję w związku z dystrybucją nielegalnych narkotyków, wyrok…

Poza tym powiedział, że w Indonezji nie brakuje sportowców, ale jego oświadczenie przyniosło odwrotny skutek, a wielu internautów pozostawiło zjadliwe komentarze na temat krytyki ze strony członka DPR.

Przeczytaj także:

Wyniki ankiety: 71,5 procent obywateli popiera naturalizację indonezyjskiej drużyny narodowej

Poza tym okazuje się jednak, że ustawodawca Partii Demokratycznej posiada kolekcję pojazdów, które dość mocno przyciągają uwagę, gdyż ich wartość sięga miliardów rupii.

Z danych LHKPN (raportu majątkowego administratora stanu) wynika, że ​​Anita Jacoba posiada majątek o wartości 1,244 miliarda IDR. Największy udział w tej liczbie ma sprzęt transportowy zaparkowany w jego garażu.

Zdarza się to rzadko, zazwyczaj największym majątkiem urzędników państwowych są grunty i budynki, ale Anita ich nie posiada – wynika z danych podanych we wrześniu 2024 roku.

Jego prywatna kolekcja pojazdów obejmuje 3 samochody i jeden motocykl o łącznej wartości 1,039 miliarda IDR. Jedyny motocykl, jaki ma, to Yamaha z kodem 2 PV alert 2017 o wartości 9 milionów IDR.

Patrząc na kod, motocykl to Yamaha MX King należący do kategorii kaczy Underbond z silnikiem o pojemności 150 cm3.

Tymczasem, jeśli zamówisz odbiór samochodu z najtańszego, jest to model Wuling Almaz Luxury wyprodukowany w 2021 r. za 250 mln IDR, a następnie Toyota Kijang Innova Venturer 2018, którego wartość szacuje się na 345 mln IDR.

Najdroższym samochodem jest Toyota Hilux typu 2,4 G z podwójną kabiną i napędem 4×4. Samochód do przewozu towarów wyprodukowano w 2021 roku i kosztuje 435 mln IDR.

Sądząc po roku produkcji, ten samochód z podwójną kabiną jest modelem po liftingu, który został wypuszczony na rynek w 2020 roku. Na pierwszy rzut oka wygląda podobnie do Toyoty Tundra, dzięki grubej trapezowej osłonie chłodnicy, z trójwymiarowym zderzakiem tematycznym, który sprawia, że wygląda imponująco.

Hilux z podwójną kabiną typu V, czyli najwyższy typ, wyposażony jest w światła LED o nowej konstrukcji reflektorów, które wyposażone są w funkcję automatycznego poziomowania. Tymczasem w przypadku typu G tylko światła przeciwmgielne są diodowe, ze standardowym oświetleniem głównym.

Systemy rozrywki typu G i V są wyposażone w 7-calową jednostkę główną obsługującą odtwarzacze DVD, radio, USB, AUX i Bluetooth. Tymczasem typ E, który również ma radioodtwarzacz z podwójną kabiną, ma podwójny din, ale funkcje wewnątrz są ograniczone.

Aby zwiększyć wytrzymałość podwozia w każdym terenie, Toyota wprowadziła zmiany w zawieszeniu modeli Hilux z podwójną lub pojedynczą kabiną w segmencie podwozi. Układ sprężyn piórowych został przeprojektowany, aby amortyzować wstrząsy i nie kołysał się łatwo.

Wyposażony w silnik wysokoprężny 2GD-FTV o pojemności 2400 cm3, który uważany jest za bardziej przyjazny dla środowiska. Maksymalna moc wynosi 147,4 KM, a maksymalny moment obrotowy 400,1 Nm.

Następna strona

Zdarza się to rzadko, zazwyczaj największym majątkiem urzędników państwowych są grunty i budynki, ale Anita ich nie posiada – wynika z danych podanych we wrześniu 2024 roku.

Następna strona



Zrodlo