O której godzinie River Plate vs. Atlético Mineiro i gdzie oglądać powrót Copa Libertadores?

miW najbliższy wtorek, 30 października, Płyta rzeczna będzie starał się wrócić w Pomnikowy Stadion Antonio Vespucio Liberti, w Buenos Aires w Argentynie ponieśli porażkę w pierwszym meczu półfinału mistrzostw Europy Copa Libertadores, 3-0 ante Atlético Mineiro.

Pierwsze spotkanie, w Arena MRV, w Belo Horizonte w Brazylii była to impreza dla mieszkańców. W 22. minucie wynik otworzył się po świetnym golu Deyversonaktóry po otrzymaniu dobrego podania od Pontonbramkarz został usunięty Armaniego i po prostu wepchnął piłkę do siatki.

On Atlético Mineiro Nadal dominował w grze, choć bez większej przejrzystości. Dopiero w 70. minucie on sam Deyversona Zdobył podwójną bramkę po dobrym dośrodkowaniu, od którego eksplodowały trybuny. Aby potwierdzić, że przód Atlético tak brzmiała nazwa wieczoru, zakończył swój występ asystą Paulinhoco dało wynik na 3:0 w 74. minucie.

Którego dnia odbędzie się mecz River Plate vs. Atlético Mineiro w rewanżu półfinału Copa Libertadores?

Powrót pomiędzy River Plate i Atlético Mineiro zostanie rozegrany wtorek, 30 października 2024 r.

Gdzie jest mecz River Plate vs. Atlético Mineiro w rewanżu półfinału Copa Libertadores?

Rewanżowy mecz zostanie rozegrany o godz Monumentalny stadion Antonio Vespucio Libertiw Buenos Aires w Argentynie.

O której godzinie River Plate vs. Atlético Mineiro w rewanżu półfinału Copa Libertadores?

Rozpoczęcie zaplanowano na 20:30 ET / 17:30 PT.

Gdzie oglądać mecz River Plate vs. Atlético Mineiro powróci do półfinału Copa Libertadores w Stanach Zjednoczonych?

Transmisje w Stanach Zjednoczonych będą dostępne za pośrednictwem beIN Sports.

Gdzie mogę obejrzeć mecz River Plate vs. Atlético Mineiro na powrót półfinału Copa Libertadores w Internecie?

Transmisję można także śledzić poprzez transmisję strumieniową w serwisie beIN Sports Connect.

Możliwe zestawienia River Plate vs. Atlético Mineiro:

• Płyta rzeczna: Armani; Bustos, Pezzella, Díaz, Acuña; Simón, Kranevitter, Fernández, Meza; Colidio i Borja. DT: Marcelo Gallardo.
  • Atlético Mineiro: Eversona; Lyanco, Battaglia, Alonso; Scarpa, Franco, Vera, Arana; Paulinho, Hulk. DT: Gabriel Milito.