Pierwsze zwycięstwo Jordiego Fernándeza w roli trenera Nets, który podpisuje kontrakt z Ikerem Casillasem jako talizmanem

JOrdiego Fernandezapierwszy trener urodzony w Hiszpanii, który trenował w NBA jego pierwsze zwycięstwo po Brooklyn Nets byłby zaskoczony 115-102 do Milwaukee Bucksów Giannisa Antetokounmpo i Damiana Lillarda.

Po dwóch porażkach na wyjeździe z Atlanta Hawks i Orlando Magic, drużyna Fernández’s Nets (1-2) rozegrała swój pierwszy mecz w sezonie w Barclays Center na Brooklynie i uczciła zwycięstwo pod wodzą Cama Thomasa (32 punkty, 25 w drugiej rundzie) połowa) i Dennis Schroder (29 punktów, z czego 5 z 8 w trójkach i 6 asyst)

Nic Claxton (10 punktów i 11 zbiórek), Cam Johnson (13 punktów i 6 zbiórek) i Noah Clowney (13 punktów) również zrobili swoje dla Nets, którzy przede wszystkim wyróżniali się obroną i trafianiem w tabeli ostatnią kwartę, w której prowadzili różnicą 22 punktów.

Iker Casillas jedzie do Brooklynu, aby zobaczyć Nets Jordiego Fernándeza

Ikera Casillasa Udał się do Barclays Center w Nowym Jorku, aby w pierwszym rzędzie zobaczyć drużynę Brooklyn Nets Jordiego Fernándeza.

Były bramkarz i hiszpański trener Nets przywitali się przed meczem z Milwaukee Bucks i Fernández podarował mu spersonalizowaną koszulkę Brooklyn z numerem 1 i nazwiskiem „Casillas”.

„Łączymy się z legendą. Witamy w Brooklynie!”napisali Nets na swoim koncie X.

Ponadto Casillas został zaprezentowany w pierwszej kwarcie na wielkim ekranie stadionu i otrzymał owację na stojąco od nowojorskiej publiczności.