Levante zatrzymuje Granada CF Fran Escribá

On Grenada Od chwili przybycia na miejsce nie przegrał żadnego meczu Fran Escriba do czerwono-białej ławki. Nawet cztery ostatnie mecze zakończyły się zwycięstwem, ale w tym meczu ta pozytywna seria została zakończona porażką z drużyną Levante (1-2). Jest prawdopodobne, że remis byłby sprawiedliwy, ale pierwsza połowa, przy której miejscowi mieli wiele trudności, a także druga, w której napastnicy Granady nie trafiali w sedno, były kluczem do porażki z jedną z najlepszych drużyn w historii osiągnął tę datę do chwili obecnej Nowe Los Carmenes. Zadebiutował w tym meczu Oskarcentralny Rekreacyjnektóry miał dobre spotkanie. Urazy Williamsa i zawieszenie Ignasi Miquel ułatwiło tę możliwość. Wydaje się, że problemy na osi obrony Granady zostały w dużej mierze rozwiązane i nie wiadomo jeszcze, jak ten zespół się rozwinie. Manu Lamaw których znajdują się niezwykłe odniesienia.

dwie bramki stracone w pierwszej kwarcie

W pierwszej połowie, gdy obie drużyny szanowały się nawzajem, Levante i chociaż pierwszą wyraźną okazję do zdobycia gola padli dla Waga, Andresa Fernandeza Uniknął kary, odbijając jego strzał. To było bardziej poprawne Kochorashvilim (m. 18), uderzeniem zza pola karnego, które wyprowadziło jego zespół na prowadzenie na tablicy wyników. On Grenada próbowali stworzyć zagrożenie na skrzydłach, jednak centra nie zostały odpowiednio przyjęte przez atakujących i nawet te działania pozwoliły grupie Juliana Calero odpowiedzieć niebezpiecznymi atakami. Jeszcze przed przerwą Valencia zdobyła drugiego gola po podaniu w pole karne. Pablo Martinez (m. 31), co zakończyło się strzałem z pozycji o niewielkim kącie.

wysiłek drugiej połowy nie pozwala uniknąć porażki

Kiedy rozpoczął się drugi okres, Grenada Trudno mu było wejść w mecz, ale w końcu dał radę i to po zdecydowanym ataku na bramkę przeciwnika i tak właśnie było. Ricard (m. 58), odbierając odbicie, skracał dystans. Gospodarze mogli przynajmniej zremisować, ale zabrakło im skuteczności, aby wykorzystać przewagę w meczu przez większą część ostatnich minut.

następna impreza

Kolejna gra pt Grenada będzie w Copa. W najbliższą środę (20:00) gra przeciwko Cortés Trzeciej Dywizji w meczu, który zostanie rozegrany Nawarra. W lidze ponownie wystąpi w sobotę (18:30) w Romareda. Fran Escriba to ogłosił będą rotacje w tych grach.

karta techniczna

Grenada: Mariño; Ricard (Rubén, m. 70), Rubio, Óscar, Brau; Hongla, Gonzalo Villar (Trigueros, m. 70), Tsitaishvili (Reinier, m. 46), Pablo Sáenz (Corbeanu, m. 83); Uzuni y Lucas Boyé (Siren Diao, m. 87).

Levante: Andrés Fernández; Andrés García, Elgezabal, Dela, Navarro (Grande, m. 90); Oriol Rey, Kochorashvili, Carlos Álvarez (Lozano, m. 72), Morales (Clemente, m. 81); Pablo Martínez (Fabricio, m. 72) i Iván Romero (Espí, m. 90).

Cele: 0-1, (m. 18) Kochorashvili. 0-2, (m. 31) Pablo Martínez. 1-2, (m. 58) Ricard.

Sędzia: Daniel Palencia Caballero (Komitet Basków). Pokazał Hongli żółtą kartkę (m. 51),

przypadki: Mecz odpowiadający dwunastemu dniu drugiej ligi rozgrywany na stadionie Nuevo Los Cármenes. Przybyło na nie 12 781 widzów.