„Gówniany Winicjusz” – nowa zniewaga rasistów

Sędzia na Teneryfie Aday Rodríguez Melo nie wahał się rozpocząć, w tę sobotę, krok pierwszy z Protokół w sprawie czynów brutalnych, rasistowskich, ksenofobicznych i nietolerancyjnych podczas meczu juniorów kategorii wojewódzkiej, który odbył się w oficynie stadionu Antonio Dominguezaz gminy Aaronapomiędzy Marino i Święty Józef.

Raport sędziego z meczu pomiędzy CD Marino i SD San ​​José.

Jak stwierdził sam sędzia w protokole meczu, był on zmuszony przerwać mecz w 88. minucie, po tym jak poinformował go zawodnik nr 4 drużyny San José: Leyder Alexander Navarro GonzálezKtóry otrzymał rasistowskie obelgi ze strony części lokalnych fanówidentyfikowany przez jej ciągłe żądania przez cały mecz. „Jebany czarny, jebany Winicjusz”.

Sędzia informuje, że po chwilowej przerwie w meczu W związku z tym wydarzeniem, wznowiono normalnie i zakończył się zwycięstwem gości 2:3.