Wyniki Premier League: Manchester United znów się śmieje, zwycięstwo Chelsea, upadek Tottenhamu

Niedziela, 27 października 2024 – 23:04 WIB

Anglia, VIVA – W niedzielę 27 października 2024 r. odbędą się jednocześnie trzy mecze Premier League. Wszystkie rozpoczną się o godzinie 21:00 WIB.

Przeczytaj także:

Pełne napięcia ostatnie sekundy, Manchester City zdobywa zwycięskiego gola w siedzibie Wolves

Chelsea objęła prowadzenie już w 18. minucie. Bramkę zdobył Nicolas Jackson.

Newcastle wyrównało w 32. minucie Alexander Isak zdołał przebić się przez bramkę The Blues, której bronił Robert Sanchez.

Straszny powrót, Manchester United niszczy Brentford

Zwycięski gol Chelsea padł w 47. minucie. Cole Palmer strzelił po podaniu Romeo Lavii.

Gracz Chelsea Cole Palmer świętuje zdobycie gola

Donne Maula milczał, gdy zapytano go o miłość do żony lub Manchesteru United, odpowiedź Yury Yunity była irytująca

Tymczasem Crystal Palace skutecznie pokonało Tottenham Hotspur 1:0. Jedyną bramkę dla Orłów zdobył Jean Mateta w 31. minucie.

W innym meczu West Ham United wygrał 2:1 z Manchesterem United na London Stadium.

West Ham objął prowadzenie w 74. minucie po bramce Crysencio Summervile’a. Bramka Casemiro w 81. minucie zapewniła MU wyrównanie.

MU musiało przegrać po golu karnym w 90+2 minucie. Jarrodowi Bowenowi udało się strzelić bramkę Czerwonych Diabłów.

Obrońca FC Kopenhaga Kevin Dix (z prawej)

Kevin Diks, który niegdyś przynosił wstyd Manchesterowi United, staje się nową bronią indonezyjskiej drużyny narodowej

Reprezentacja Indonezji będzie miała w obronie nowych naturalizowanych zawodników. Jest obrońca FC Kopenhaga, Kevin Diks, który od razu staje się dodatkową siłą.