Spokojne zwycięstwo Madrytu nad nieznanym Manresą

On Real Madryt spędziłem spokojny niedzielny poranek przed a BAXI Manresa co rzuciło grę w błoto po fatalnej pierwszej połowie. Biali dominowali przez cały mecz i mimo poprawy Manresy po przerwie, ostatecznie podjęli pojedynek z ogromna przejrzystość w 86-61.

Mając w pamięci ubiegłoroczną porażkę z BAXI na WiZink, Madryt wyszedł z pomysłem nie dawania rywalowi rozejmu. I spełnił to. Częściowo dlatego, że wszystko wyszło mu na dobre, ale przede wszystkim z powodu nieskuteczności rywala, szczególnie w rzutach za trzy punkty. Biali wykorzystali niezwykły brak aktywności Manresy w defensywie, aby wypracować sobie przewagę i ją powiększyć 26 punktów pozostało na poziomie 25 do przerwy, 46-21.

Mario Hezonja w ataku przeciwko Marcisowi Steinbergsowi.EFE.

Los 21 punktów BAXI W dwóch kwartałach w dużej mierze podsumowują złą połowę Manresy, czyli czas, kiedy przygotowywano triumf białych. Manresa miał 1 z 12 punktów w trójkach i 0 z 10 w drugiej kwarciei część tego drugiego aktu Było 24-8 dla Madrytu. Chociaż Tavares był najlepszy w przerwie, przeciw 10+4, Bohaterem miejscowych w tych dwóch aktach był Hugo González z 8 punktami i wysokiej jakości minuty.

Po przerwie Lenistwo Poprawiło to jego wizerunek, zwłaszcza, że ​​miało większą intensywność defensywną, czemu sprzyjała biała relaksacja. Kolejny znak, że Lenistwo dał mecz wcześniej, jest to, że jego pierwszy rzut wolny padł dopiero, gdy pozostało 6 minut do końca trzeciej kwarty. I Obasohan Nie udało mu się obydwóm.

Rathan-Mayes kłóci się o piłkę z Danielem Pérezem.

Rathan-Mayes kłóci się o piłkę z Danielem Pérezem.EFE.

Częściowy wynik Katalonii 0:9 dał wynik 15, 53-38 i był ślad reakcji, który cięł Sergio Llull z potrójnym na 8 metrach. Do tego czasu Tavares Siedział już na ławce rezerwowych po czwartym faulu, który miał charakter techniczny. Ale Madryt go nie potrzebował. Kolejna akcja i prowadzenie wróciło powyżej 20 na 10 do końca, 63-40.

Ostatnia część była zupełnie niepotrzebna, poza zobaczeniem większej liczby minut Hugo Gonzaleza lub policz pierwsze punkty Sidi Gueye w ACB, które były rzutami wolnymi. Następnie podpisał jednego z nich po podaniu od idę. Madryt zakończył grę z obydwoma zawodnikami na boisku i z Hugo.

Wykorzystał także swoje minuty Rathan-Mayeszdobywając 3 z 5 trójek w ostatniej kwarcie, w której zdobył 10 punktów. Starcie nabrało nieco widowiskowości w końcówce dzięki potężnemu jednoręcznemu matowi. Obasohan i jeszcze jeden zasłużony Saint-Supery.

Dla białych był to mniej więcej spokojny pojedynek, rozstrzygnięty bardzo szybko i przede wszystkim przy bardzo niewielkim doliczeniu minut dla kluczowych zawodników, jak np. Campazzoktóry zagrał tylko 15 minut, w tym 4 po przerwie, Tavaresktóry trwał tylko 12 minut lub Musaktóry rozegrał 15 meczów w Madrycie w ciągu sezonu.