PSMS Medan przegrywa z Persirają

Sobota, 26 października 2024 – 23:05 WIB

Banda Aceh, VIVA – Persiraja Banda Aceh zdobyła 3 punkty na stadionie H Dimurthala w meczu przeciwko gościom PSMS Medan w ósmym tygodniu sezonu 2024/2025 League 2, w sobotę 26 października 2024 r.

Przeczytaj także:

PSMS kontra PSPS kończy się remisem 1:1, Nilmaizar: Sędzia powinien najpierw złożyć przysięgę na Koran

Końcowy wynik meczu to 2-1. Bramkę Persiraji stworzyli Corfe i Miftahul Hamdi. Tymczasem Izmy Hatuwe strzelił gola PSMS z rzutu karnego.

Od gwizdka pierwszej połowy PSMS Medan natychmiast napierał na linię obrony Persiraji. Jednak dopływ piłki w kierunku pola karnego został łatwo przerwany przez obrońcę Laskara Renconga.

Nilmaizar ujawnia stan zawodników PSMS Medan przed przeciwnikiem PSPS, okazuje się…

Pierwszą okazję stworzyły stopy Miftahula Hamdiego w 15. minucie. Jego mocne kopnięcie wycelowane w lewą stronę bramki PSMS zostało zablokowane przez Abdula Rohima. Skończyło się to jedynie na rzucie rożnym dla Persiraji.

Zespół Kinantan Chicken również miał szansę po trafieniu przez Sandi Suite i Ikshana Chana w 25. minucie na polu karnym, ale ich strzał skręcił w lewą stronę bramkarza Rafli Mahrezy.

Główny stadion Sumatry Północnej jest godny bycia bazą główną PSMS Medan, Nilmaizar: Stadion jest bardzo wspaniały

Impet nadał Persiraja w 36. minucie Laskar Rencong dostał rzut wolny po tym, jak Corfe został powalony przed polem karnym.

Corfe, który był wykonawcą, zdołał rzucić piłkę, która trafiła zawodnika PSMS Medan i piłka wpadła do bramki. Padł gol.

Prowadzenie Persiraji trwało jednak tylko 6 minut. Następnie PSMS otrzymał karę po faulu w polu karnym Persiraji.

Izmy Hatuwe, który był katem, po rzucie karnym włamał się do bramki Persiraji. Wynik 1-1.

Pod koniec pierwszej połowy Persiraja ponownie wbił się w bramkę PSMS po szybkim kontrataku w 44. minucie.

Andik, który zobaczył nieoznakowanego Miftahaula Hamdiego po lewej stronie, od razu dośrodkował, a Hamdi przywitał go główką, której Abdul Rohim nie mógł sparować, i zdobył bramkę.

Do końca pierwszej połowy Persiraja prowadził 2:1. W drugiej połowie obie drużyny zwiększyły napięcie w meczu.

PSMS, do którego zabrakło jednego gola, od razu zaczął grać pressingiem i otwarcie. Doszło również do starć między zawodnikami, aż w 63. minucie obrońca PSMS Muhammad Hamzaly otrzymał drugą żółtą kartkę po faulu Vivi Asrizal.

Gra w 10 graczy PSMS faktycznie zwiększyła ataki skrzydłami. Jednak do chwili, gdy gwizdek oznajmił koniec meczu, żadna dodatkowa bramka nie padła. Wynik pozostaje 2-1.

Dzięki temu wynikowi Persiraja awansował na trzecie miejsce zbierając 14 punktów. Tymczasem PSMS Medan na sezon 2024/2025 zajmuje 6. pozycję w Grupie 1 Ligi 2.

Następna strona

Pod koniec pierwszej połowy Persiraja ponownie włamał się do bramki PSMS po szybkim kontrataku w 44. minucie.