Najlepszy występ bramkarza w tym sezonie Karla Heina

mil Real Valladolid Nie oszczędziła mu porażki z Villarrealem, mimo spektakularnej gry jego bramkarza, Estończyka Karol Hein, co było koszmarem całej żółtej linii ofensywnej: Barry, Pepe, Gueye… wszyscy spotkali Heina i obawiali się o zwycięstwo, które przez wiele minut wydawało się duże i które w 83. minucie doprowadziło do remisu 1:1 dzięki wyczyn bramkarza Blanquiviolety.

Dane są jednoznaczne: siedem przystanków, w tym pięć ze strzałów w terenie, trzy wysokie wyjścia i fundamentalne trzy klarowne okazje do zdobycia gola. Jeśli chodzi o oczekiwaną liczbę bramek, parametr znany jako „XGot”, Villarreal uzyskał na stadionie José Zorrilla 4,79, co stanowi najwyższy wynik spośród ponad 100 meczów rozegranych w tym sezonie w LaLiga EA Sports. Liczba ta w meczu, w którym Real Valladolid przegrał 7:0 z Fútbol Club Barcelona, ​​wynosiła 4 oczekiwane gole. Kilka liczb, które wiele mówią na korzyść ofensywnej gry Villarreal w Zorrilla strzelił 21 razyi mecz Heina między kijami.