PKL 2024: Ekscytujący Devank prowadzi Patna Pirates do pierwszego zwycięstwa i dramatyczny zwrot akcji w meczu z Tamilem Thalaivasem

Bombaj, 26 października: Patna Pirates wykorzystali indywidualny talent Devanka, gdy od tyłu pokonali Tamila Thalaivasa w absolutnym thrillerze rozgrywanym na ławce rezerwowych na stadionie GMCB Indoor Stadium w Gachibowli w stanie Hyderabad. Devank zdobył 25 punktów, a Patna Pirates zwyciężyli 42-40 i odnotowali swoje pierwsze zwycięstwo w 11. sezonie Pro Kabaddi League (PKL). Tamilscy melonicy wyszli z bloków w dobrym tempie, a Narender Kandola wpadł w amok. Jak wynika z komunikatu prasowego PKL, rozpoczęły się punkty i przez kilka pierwszych minut gry Tamil Thalaivas kontrolował przebieg meczu i wywierał presję na Piratów Patna. PKL 2024: Haryana Steelers pokonali Jaipur Pink Panthers i odnotowali swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Narender Kandola, Sachin i Nitesh Kumar byli kapitanami Tamil Thalaivas, podczas gdy Devank grał w Patna Pirates. W połowie pierwszej połowy Tamil Thalaivas miał solidne 9 punktów przewagi. W ostatnich minutach pierwszej połowy Devank wykonał Super Raid na Tamil Thalaivas i ukończył Super 10.

Podobnie Narender Kandola zanotował swoją Super 10 przed końcem pierwszej tercji, gdy Tamil Thalaivas schodzili na przerwę z wynikiem 23-18 na swoją korzyść. Po przerwie Devank nadal prowadził i uruchomił kolejny Super Raid, który zmniejszył deficyt do 2 punktów. Devank, który w pierwszych 30 minutach spotkania zdobył 22 punkty, pokonał Tamila Thalaivasa. PKL 2024–25: U Mumba odniosło pierwsze zwycięstwo w sezonie zdecydowanym zwycięstwem nad Gujarat Giants.

Napastnik Patna Pirates był w lepszym nastroju i na pięć minut przed końcem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Jak wynika z komunikatu prasowego PKL, niebezpieczny Devank zdobył dotychczas 25 punktów i wydawało się, że jest gotowy dokończyć zadanie dla swojej drużyny.

Znakomity indywidualny występ Devanka ożywił defensywę, która nieprzerwanie utrzymywała się w końcówce meczu i nie pozwoliła Tamilom Thalaivas na zmianę losów spotkania. Ostatecznie to Devank w pojedynkę odwrócił losy rywalizacji i zapewnił Pirates Patna porywające zwycięstwo.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł edytować tekst treści lub nie)