Movistar Inter śpi jako lider

Viña Albali nie mógł zaszczycić zwycięstwem swojego delegata Antonio Toledo po przegranej z Movistar Inter (1-6).

Chociaż drużyna Torrejóna potrzebowała zaledwie 92 sekund na otwarcie wyniku, Viña Albali Valdepeñas wiedział, że tego typu mecze oddają prawdziwą miarę drużyny.Na remis szybko udało im się zdobyć dzięki Solano, po błędzie w rzucie wolnym, który mimo protestów drużyny Alberto Riquera znalazł się na tablicy wyników. Mecz toczył się bez przerwy, a przed przerwą Cecilio po świetnych występach obu bramkarzy podwyższył na 1:2.

W drugiej połowie sukcesem był Movistar Inter, który strzelił gola dzięki Drahovsky’emu, Cecilio, Bebe i Jesúsowi Herrero. Dokładnie, bramkarz Interu również był mocnym punktem w drugiej połowie i, podobnie jak wcześniej Bebe, wykorzystał bramkarza, którego zapewnił David Ramos, aby przypieczętować zwycięstwo.