Gracz Rams wykonuje imponujący stek z przyłożenia w czwartkowy wieczór

(Zdjęcie: Thearon W. Henderson/Getty Images)

Kyren Williams kontynuuje swoją niezwykłą passę strzelecką dla Los Angeles Rams, udowadniając, że stanowi niezawodne zagrożenie w strefie końcowej, nawet gdy kluczowi odbierający Cooper Kupp i Puka Nacua wrócili do gry w czwartkowy wieczór przeciwko Vikings.

Dynamiczny biegacz dodał do jego imponującego wyniku w sezonie, gdy Matthew Stafford dogonił go precyzyjnym podaniem z odległości 5 jardów w kluczowej sytuacji po trzeciej bramce.

Oznaczało to 10. przyłożenie Williamsa w sezonie, podzielone między osiem w biegu i dwa zdobywające punkty.

Jego wpływ na ofensywę Rams był znaczący i odpowiadał za wszystkie przyłożenia zespołu z wyjątkiem dwóch w tym sezonie.

Wynik miał dodatkowe znaczenie, ponieważ stanowił pierwsze przyłożenie Rams w pierwszym kwartale roku. Williams włożył 18 jardów na trzech prowadzących, po czym zapewnił sobie przyjęcie przyłożenia, wyrównując wynik na 7.

Umiejętność strzelecka Williamsa umieściła go w elitarnym towarzystwie, ponieważ przedłużył swoją passę przyziemień do 10 kolejnych meczów.

To osiągnięcie jest najbardziej imponującym osiągnięciem zawodnika Rams od czasu passy 13 meczów Todda Gurleya obejmującej sezony 2017 i 2018.

Ofensywna dynamika Ramsów była kontynuowana w ich kolejnej akcji, gdy Stafford, unikając presji defensywnej, znalazł Coopera Kuppa i zdobył przyłożenie z siedmiu jardów.

Wynik miał dla Kuppa szczególne znaczenie, był to zarówno jego pierwszy odbiór od skręcenia kostki w drugim tygodniu, jak i przełomowy moment, gdy zrównał się z Elroyem Hirschem i zajął trzecie miejsce w historii franczyzy z 53 przyłożeniami.

Gdy zespoły do ​​przerwy schodziły z remisem 14:14, obie strony musiały dokonać kluczowych zmian w dalszej części spotkania.