Fenerbahce 1:1 Manchester United, Liga Europy UEFA 2024–25: Wyrównujący wynik Youssefa En-Nesiriego pomaga Jose Mourinho i drużynie utrzymać Czerwone Diabły w ekscytującym meczu

„Manchester United” i „Fenerbahçe” po remisie 1:1 zdobyły punkt w Lidze Europy (UEL) 2024/25. Christian Eriksen szybko przełamał remis po zdobyciu gola w 15. minucie i wyprowadził Man United na prowadzenie. Youssef En-Nesiri strzelił wyrównującego gola w drugiej połowie i pomógł Fenerbahce zremisować z Czerwonymi Diabłami w emocjonującym pojedynku. Manchester United nie wygrał jeszcze ani jednego meczu w sezonie UEL 2024-25. Liga Mistrzów UEFA 2024–25: Manchester City pokonuje Spartę Praga 5:0; „Barcelona” pokonała „Bayern”, a „Inter” odniósł trudne zwycięstwo.