Paco González poddaje się "lider Barcelony": "Szalejemy na punkcie Lamine, ale…"

Barcelona nie mogła lepiej rozpocząć meczu z Bayernem Monachium, bo już w pierwszej minucie Lewandowski kontrolował piłkę tyłem do środka pola, Przerzucił się na Pedriego, który zostawił Fermínowi długie podanie do Raphinhy, a Brazylijczyk nie zawiódł w meczu jeden na jednego z Neuerem.

EFE

Raphinha świętuje zwycięstwo 1:0 z Bayernem.

Od tego momentu Bayern był całkowitym właścicielem piłki, regularnie przybywając w okolice Barcelony i tym samym padł pierwszy gol dla Kane’a, który był ostrzeżeniem przed tym, co miało się wydarzyć wkrótce potem. Dobre podanie Gnabry’ego z lewej strony zostało wykończone wolejem przez angielskiego napastnika i doprowadziło do remisu. Po bramce Blaugranas zaczęły częściej posiadać piłkę, a nawet stwarzało spore zagrożenie po strzale Lewandowskiego, który minął prawy słupek Neuera.

Harry Kane świętuje zwycięstwo 1:1 z Barceloną.

@FCBayern

Lamine Yamal zaczął pojawiać się z kilkoma filigranami na prawym skrzydle, co wywołało uniesienie widowni, a jeszcze bardziej, gdy Fermín walczył długą piłką z Kim Min-Jae, a Podał Lewandowskiemu, dzięki czemu Polak strzelił gola swojej byłej drużynie i podwyższył na 2:1.

A przed przerwą Lluis Companys ponownie wykrzyknął kolejnego gola, po efektownym podaniu Marca Casadó w stronę lewego skrzydła, gdzie Raphinha kontrolował sytuację i zmierzył się z obszarem niemieckim, dopóki nie strzelił prawą nogą i zdobył 3-1.

Raphinha świętuje swój dublet w meczu przeciwko Bayernowi Monachium.

EFE

Aby docenić zasługi Barcelony Flicka w pierwszej połowie meczu z Bayernem Monachium, musimy pamiętać, że w historii spotkań obu drużyn było wiele meczów, w których Niemcy pokonali Katalończyków i których równowagą była równowaga 11 zwycięstw Bawarii, 2 remisy i 2 triumfy culésco, tak, później przełożyło się na tytuł Ligi Mistrzów dla ich wizytówek.

Pochwała Paco Gonzáleza dla Raphinhy

On Dyrektor Game Time, Paco Gonzálezmówił o dublecie, jaki Raphinha strzelił w pierwszej połowie meczu z Bayernem Monachium: „Tutaj wszyscy szalejemy na punkcie Lamine Yamala od czasów Pucharu Europy i wcześniej, ale Rafinha jest liderem tej drużyny w tym sezonie. Miał szczęście, trafił prawą stopą między nogi Upamecano i wyszło, daj spokój, prawej ręki nawet nie miał.o”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nowościach sportowych, najlepszych momentach programu lub najgłębszych ciekawostkach dotyczących Tiempo de Juego lub El Partidazo, dołącz już teraz do naszych kanałów WhatsApp KLIKNIJ TUTAJ (Czas gry) i KLIKNIJ TUTAJ (Wielka gra COPE).