Real Madryt 5:2 Borussia Dortmund, Liga Mistrzów UEFA 2024–25: Vinicius Jr strzelił hat-tricka, Antonio Rudiger i Lucas Vazquez, a Los Blancos dominowali po dramatycznym powrocie.

To był niezwykły moment dla Viniciusa Jr. i Realu Madryt, ponieważ brazylijski napastnik strzelił hat-tricka w drugiej połowie i poprowadził aktualnych mistrzów do dominującego zwycięstwa 5:2 nad Borussią Dortmund w Lidze Mistrzów UEFA 2024-25. Drużyna Bundesligi Dortmund objęła prowadzenie po strzeleniu dwóch bramek w pierwszej połowie. Real Madryt odwrócił losy spotkania w drugiej połowie po tym, jak Antonio Rudiger strzelił pierwszego gola dla Realu Madryt w Lidze Mistrzów 2024/25. Vinnie Jr. zabezpieczył piłkę meczową po zdobyciu hat-tricka. Lucas Vazquez również strzelił gola w wygranym 5:2 meczu Realu Madryt. Zwycięzca Złotej Piłki 2024: Vinicius Jr faworyt do zdobycia najbardziej prestiżowej indywidualnej nagrody w piłce nożnej według doniesień z Hiszpanii.