Los 10" Viniego, który zniszczył Borussię: 80 metrów z piłką pod kontrolą i strzelił wspaniałego gola

Real Madryt był martwy, ale Vini go wskrzesił. Zespół przegrał 0-2 w przerwie i wyszedł w drugiej połowie z zamiarem powrotu na boisko. Poprawił presję, dokładność podań, a przede wszystkim w występach MVP meczu Winicjusza, który zdobył hat-tricka.

Vini świętuje 4-2.

Jeśli jednak istniał gol, który pokazałby fizyczną i piłkarską wyższość Brazylijczyka, był to 4-2 (jego drugi gol). Brazylijczyk przyjął piłkę na własnej połowie w 85:25, 80 metrów od bramki rywala. Pobiegł i ze zdumiewającą łatwością zostawił Cana, który właśnie wszedł. Wykonał dziewięć dotknięć, a za dziesiątym oddał strzał i zdobył bramkę. LUBn sprint, w którym nikt nie był w stanie go zatrzymać i w którym przebiegł prawie 70 metrów w 10″ przypieczętowując mecz.