Czwarte z rzędu zwycięstwo Granady CF

On Grenada zostało nałożone Castellonodnosząc tym samym czwarte zwycięstwo z rzędu. Zespół biało-czerwony zaczął dominować w meczu i miał kilka okazji do zdobycia gola. Gra Fran Escriba Polegała ona na przechwytywaniu piłek w środku pola i kontratakach. Waga mógł otworzyć wynik, ale tak się stało Reiniera ten, który strzałem z przodu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

kontuzja Williama

Przedwczesna kontuzja Williamsa (m. 30), występujący na pozycji lewego obrońcy, w meczu z dużą ilością rotacji, które sprowadziły go na jedną stronę, powodując utratę koncentracji w obronie i zaraz potem ten sam zawodnik lokalnego zespołu zdołał strzelić dwa gole (m.m. .33 i m.35). Duchy przeszłości powróciły z niepewnym tyłem.

dwa gole w drugiej kwarcie

Jednakże, Grenada Zareagował w drugiej kwarcie i choć mecz nie był rewelacyjny, to odniósł zwycięstwo. brawo (m. 49) wykorzystał piłkę, która trafiła do niego po faulu ze skrzydła i doprowadził do remisu. Pchnięcie Castellon To wystarczyło, aby wyrównać wynik. Sukcesy Marino a piłka uderzyła w poprzeczkę pozbawiając go zwycięstwa. W rabacie, Waga (m. 92) Zwycięskiego gola zdobył wykorzystując rzut karny za zagranie ręką drużyny przeciwnej.

następna impreza

Kolejna gra pt Grenada Odbędzie się ono w niedzielę, 27 października (21:00) o godz Nowy stadion Los Cármenes. Zmierzy się z Levante. Urazy Williamsa mi Insua i wydalenie Ignasi Miquelmoże osłabić obronę Grenadapo którym pozostałoby dwóch naturalnych środkowych obrońców: Manu Lama y Miguela Rubio.

karta techniczna

Grenada: Żeglarz; Rubén (Ricard, m. 80), Rubio, Ignasi Miquel, Williams (Brau, m. 31); Hongla, Sergio Ruiz, Jóźwiak (Tsitaishvili, m. 65), Reinier (Pablo Sáenz, m. 65); Uzuni i Lucas Boyé (Weissman, 80′).

Castellon: Gonzalo Crettaz; Mamah (De Miguel, zm. 84), Chirino, Alberto, Willems, Seuntjens (Sergio Ruiz, zm. 60); Calatrava, Villahermosa (Douglas, m. 60′), Van Den Belt, Suero; i Raúla Sáncheza.

Cele: 0-1, (m. 26) Reinier. 1-1, (m. 33) Surowica. 2-1, (m. 35) Suero. 2-2, (m. 49) Brau. 2-3, (m. 92) Uzuni, rzut karny.

Arbiter: Marta Huerta de Aza (Komitet Wysp Kanaryjskich). Wysłał gościa Ignasiego Miquela za podwójną żółtą kartkę (57 i 95 m). Żółte kartki pokazał miejscowym Villahermosa (m. 42), Raúlowi Sánchezowi (57 m.) i Calatravie (m. 68), a także przyjezdnym Brau (m. 45+ m. 2) i Rubio (m. 91).

Incydenty: Mecz jedenastego dnia drugiej ligi rozegrany na stadionie Castalia w Castellón. wzięło udział 9431 osób. W pierwszej połowie kilkakrotnie wyłączał się prąd, co zmusiło drużynę do przerwania meczu.