Rozmowa Ancelottiego i Hernándeza Hernándeza po meczu: "Zdecydowanie się myliłem"

w ostatni dzień LaLigiOn Real Madryt odniósł zwycięstwo pomimo trudności 1:2 z Celtą Vigoale podczas spotkania nie obyło się bez kontrowersji. Carla Ancelottiegootrzymał A żółta kartka po raz pierwszy dla zaprotestować w związku z niesankcjonowanym faulem NA Kyliana Mbappeco wywołało jego złość i doprowadziło do kłótni z czwartym sędzią w momencie przerwy.

Technik Byłem zły głównie z powodu występy swoich zawodników co sprawiło, że podczas przerwy poważnie ich pobudził, potwierdzając swoje zamieszanie sytuacją na boisku Balaídos. Mimo wyniku sprzyjającego jego drużynie, Ancelotti nie mógł zignorować chaosu i apatii, jaki widział u swoich zawodników, co skłoniło go do zażądania natychmiastowej zmiany w grze zespołu.

Jednak po meczu Ancelotti miał gest pokory poprzez przyznanie się do błędu i przeproszenie Hernándeza Hernáde’az, sędzia meczu. Według zdjęć oferowanych przez Post na DAZNtrener drużyny białych podszedł, aby porozmawiać z sędzią meczowym, a Ancelotti przyznał: „Ja, myliłem się. Myliłem się bez wątpienia„, oznaka chęci wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny w chwili frustracji podczas meczu.