Lamine olśniewa

On Barcelona mierzono o godz Sewilla z ogromną wiadomością o powrocie Gavi, który właśnie wystąpił w jednym z najbardziej emocjonalnych momentów wieczoru. Kontuzja Eric García w wymuszonej rozgrzewce Hansiego Flicka aby ulepszyć początkowe podejście, ale Barca Jest w bardzo miłym momencie i całkowicie odnosi sukcesy w walce o bramkę. Lewandowskiego rozszerzyła swoją dokumentację, Pedro dołączył do partii i Pabla Torre’aktóry wszedł na boisko na kwadrans przed końcem, świętował dublet. Zastrzyk morale przed najbardziej skomplikowanym jak dotąd tygodniem.

Pierwsza część: Bramkarz mimo to pozostał w jedenastce Szczęsny Był już na liście wezwanych. W pierwszej połowie nie miał żadnych znaczących interwencji. On Sewilla Nie strzelił pomiędzy trzy kije. W doliczonym czasie gry nie było porozumienia w sprawie odejścia Lewandowskiego.

Wynik przerwy: 6

Druga część: On Sewilla Niewiele mu to brakowało, ale w ostatniej minucie stracił bramkę.

Przypis końcowy: 6

Pierwsza część: Skrzydłowy jest jednym z stałych bywalców jedenastki Hansiego Flicka. Co więcej, dla Francuza mecz z Sevillą jest zawsze wyjątkowy ze względu na jego przeszłość w andaluzyjskiej drużynie. Nie cieszyło się to tak dużym zainteresowaniem jak inne spotkania, ale zawsze było bardzo poprawne.

Druga część: Bez większego wpływu, ale zapewnił pomoc czwartemu.

Przypis końcowy: 6.5

Pierwsza część: Kataloński środkowy obrońca to kolejny z ważnych zawodników niemieckiego trenera. Mimo 17 lat jest to gwarancja. Kolejny dobry mecz Katalończyka.

Wynik przerwy: 7

Druga część: On Barca Grał bardzo zaawansowaną linią obrony, ale nadal jest ekspertem w doprowadzaniu przeciwnika do spalonego.

Komentarz końcowy: 7

cintillo_FCB_i_martinez

Pierwsza część: Iñigo Martínez W pierwszych miesiącach rywalizacji stał się kluczowym piłkarzem drużyny Barcelona. Prędkość Łukaszakio był głównym argumentem Sewilla na początkowych etapach, ale Baskowie są pewni siebie i bezpieczni. Dobry w wyprowadzaniu piłki. Brał udział przy zdobyciu trzeciego gola Barcelony.

Druga część: Kontynuował grę podobnie jak w pierwszej połowie.

cintillo_BAR_Balde

Pierwsza część: Blaugrana zajmowała lewą obronę. Łukaszakio Była to główna broń Andaluzyjczyków na wczesnych etapach. Dużo projekcji w ataku.

Druga część: Ta sama dynamika.

Pierwsza część: Młody pomocnik stał się jednym z objawień sezonu. Bardzo słuszny w swoich decyzjach.

Druga część: Podpisał kolejne bardzo kompletne spotkanie.

cintillo_BAR_ansu-fati

Pierwsza część: Ansu Fati Zadebiutował w tym sezonie. Wymieniono kadrę młodzieżową Eric Garcíaktóry zauważył pewien dyskomfort podczas rozgrzewki. Stał na lewym skrzydle. Nie był genialny. Pierwszy strzał oddał po kwadransie, ale trafił słabo. Wyglądał na bardzo entuzjastycznego, ale bez błyskotliwości.

Wynik do przerwy: 5,5

druga część: Kontynuował w tym samym wierszu. Nie skończył robić kroku do przodu. Uderzył głową, ale w ręce bramkarza. Opuścił trawę w 1976 roku.

Przypis końcowy: 5.5

Pierwsza część: Chociaż musiał wcześniej wrócić ze zobowiązań międzynarodowych z powodu przeciążenia, Laminy Jamał Widziano go w pełni wyzdrowiałego. Cztery minuty po rozpoczęciu meczu pokazał już swój list polecający, choć bez żadnych incydentów. W pierwszej połowie nie był tak obecny jak zwykle. Był uważnie obserwowany Pedrosaktóry przed przerwą zobaczył żółtą kartkę.

Druga część: Gdy tylko gra została wznowiona, oddał niesamowity strzał z dystansu i zewnętrzną stroną stopy, co zmusiło bramkarza do popisu. W tej połowie wyglądał na bardzo aktywnego. Został zastąpiony w 1976 roku.

Pierwsza część: Kanarek miał na celu pozycję haka, ale wejście Ansu Fati zmusił go do opóźnienia rozgraniczenia. Pomocnik podjął bardzo trafne decyzje i zdobył drugą z bramek Barcelona po świetnym strzale w górny róg. Dokładnie, Pedro Gra 2:0 rozpoczęła się i zakończyła.

Druga część: Wynik bardzo korzystny spowodował pewną przerwę w grze. Został zmieniony w 83. minucie i oddał opaskę kapitana Gavi. Komentarz końcowy: 7

Pierwsza część: Brazylijczyk wszedł na przerwę w bardzo miłym momencie. Z kontuzją Erykwrócił i zajął pozycję środkowego pomocnika. Trafił dobrą piłkę Ansu Fatiale strzał drużyny młodzieżowej był bardzo nieudany. To on spowodował karę.

Druga część: Zaczął od jeszcze jednego biegu, był bardzo zaangażowany i wnikliwy, ale trener zastąpił go w 65. minucie. Harmonogram culé jest wymagający.