Dwa pazury i lewa stopa zasługująca na muzeum

Madryt zaatakował Barcelonę Beczał aby zapewnić możliwość wyrównał rekord niepokonanej drużyny w LaLigana którym widnieje podpis odwiecznego rywala od sezonu 17/18 z 43 meczami, w pierwszym Klasyczny sezonu. Dwa powyżej, Mbappe i Vinipodpisali bramki i Courtoisktóry pojawia się zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, Wspierał drużynę trzema wyjątkowymi akcjami przeciwko świetnie zorganizowanemu przeciwnikowi z najczystszymi pomysłami. “Popełniłem błąd, nie wyjaśniając dobrze zawodnikom, co mają robić” – wyznał. Ancelottiegoktóry kontynuuje testowanie, aż znajdzie klucz.

Trener Realu Madryt ocenił zwycięstwo (1:2) z Celtą na Balaídos, w którym doszło do małej „kłótni” pomiędzy Anglikiem a Viniciusem.

Jako pierwszy na boisku pojawił się Francuz po ostrzeżeniu Ancelottiego przed meczem. „Po przerwie jest innym zawodnikiem”zapewnił, że wyjaśni fizyczną zmianę 9 po tym, jak nie podróżował z Francją z powodu kontuzji. Założył kombinezon w poszukiwaniu swojej najlepszej wersji i już w 20. minucie pokazał kibicom Realu Madryt część całego talentu, jaki kryją się w ich butach. Dwa dotknięcia, aby przyjąć piłkę i bicz dla drużyny Guaity, która doprowadziła do wyniku 0-1 w Balaídos. Przy tak dużej ilości czasu i przestrzeni do myślenia, ta odległość niemal staje się karą dla Francuza..

Lewa stopa zasługująca na muzeum

Kilka minut wcześniej Courtoisktóry po kontuzji wracał do jedenastki, musiał wyciągnąć magiczną stopę, z której oddał strzał Swedbergaktóry po bałaganie w defensywie znalazł się w sytuacji sam na sam z Belgiem. Nie był to jedyny gwiazdorski występ madryckiej 1który dał swoim kolegom lewą nogę, aby uniknąć dwóch dobrych okazji Celty. Ten też Wysłał strzał Grealisha na rzut rożny, który wyeliminowałby Madryt z Ligi Mistrzów powrotów (za przypomnienie kolejnej akcji ratunkowej Waszego muzeum). W 92. minucie, choć nie odbił strzału Douvikasa, swoją prędkość, aby pokryć lukę To było kluczowe dla drużyny Giráldeza, która gra znakomicie w piłkę, nie podpisali remisu w ostatnim tchnieniu.

Gwiazdorskie połączenie, na które Vinicius zapisał się w 66. minucie, aby po raz kolejny wyprzedzić swoich kolegów z drużyny. Modrić kontrolował grę, a Brazylijczyk, który skorzystał z wymaganej przez grę przerwy, przedryblował bramkarza i posłał piłkę do siatki.. 7. w przerwie zasłużył na zasłużony odpoczynek i teraz przyszedł czas na odzyskanie szalonego tempa. 42 gry bez porażki… i zbiegi okoliczności, Barça jest następna na białej liście, która będzie walczyć o wyrównanie rekordu.