Straszny powrót, Manchester United niszczy Brentford

Sobota, 19 października 2024 – 23:13 WIB

WIWAT – Manchesterowi United udało się pokonać Brentford w meczu Premier League sezonu 2024/2025. Rywalizacja na Old Trafford podczas sobotniego wieczoru WIB, 19 października 2024 r., MU wygrała wynikiem 2-1.

Przeczytaj także:

Okazało się, że MU był zmuszony zatrzymać Ten Haga, ponieważ trener go odrzucił

Faktycznie, MU przyznało i pozostało w tyle w 45+4 minucie. Damsgaard wykonał rzut rożny, a Pinnock głową skierował piłkę do bramki MU. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie MU wstał i zaatakował obronę Brentford. Dwie minuty po rozpoczęciu drugiej połowy Czerwone Diabły zdołały wyrównać.

Manchester United jest gotowy przegrać, aby Harry Maguire odszedł

Rashford dośrodkował w pole karne, a nieoznakowany Garnacho oddał strzał, który przebił bramkę Brenftforda. 1-1.

W 62. minucie Manchester United zdobył drugiego gola po strzale Rasmusa Hojlunda i było już 2:1.

Standardy Premier League są obecnie uważane za szalone

Do zakończenia meczu nie padła żadna dodatkowa bramka. MU wygrało 2:1 z Brentford.

To zwycięstwo sprawiło, że MU przestało publikować negatywne doniesienia o braku zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach z rzędu.

Dodatkowe trzy punkty sprawiły, że MU awansowało z 13. na 10. miejsce w tabeli Premier League z 11 punktami po ośmiu rozegranych meczach.

Donne Maula milczał, gdy zapytano go o miłość do żony lub Manchesteru United, odpowiedź Yury Yunity była irytująca

Donne Maula nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, czy bardziej kocha swoją żonę, czy swój ulubiony klub piłkarski, Manchester United. Yura Yunita udzieliła uderzającej odpowiedzi na to pytanie.