Śledź Game Time na żywo w tę sobotę od 13:00 z meczami Celta-Real Madryt i przez resztę dnia

CA Osasuna i Athletic Club będą starały się w najbliższą sobotę kontynuować walkę o strefę dostępu do LaLiga EA Sports Champions League 2024-2024, odnosząc zwycięstwa z Realem Betis i RCD Espanyol, natomiast Girona i Real Sociedad będą się starały potwierdzić swoją poprawę i tym samym zdobywać czołowe miejsca w meczach odpowiadających dziewiątemu dniu krajowych mistrzostw.

ATHLETIC – ESPANYOL (14:00)

Z kolei w San Mamés sobotni dzień meczowy rozpocznie się o godzinie 14:00 starciem szóstego w tabeli Athletic Club z czternastym RCD Espanyol – dwóch drużyn o różnych ambicjach, które opuściły przerwę z różnymi uczuciami.

Podopieczni Ernesto Valverde pożegnali się z dotkliwą porażką w Montilivi po stracie gola w 99. minucie i zmarnowaniu trzech rzutów karnych, co uniemożliwiło im utrzymanie się blisko trzeciego i czwartego miejsca przed Atlético Madryt i Villarreal, które obecnie wyprzedzają je trzema punktami. .