Gracz jak czubek sosny

BDzięki imponującej tafli wody hiszpańska drużyna zapewniła Kordobie imprezę, na jaką zasługiwało miasto oddychające piłką nożną, mimo że przez pewien czas było z dala od elity. Hiszpania wyprzedziła Serbię i zakwalifikowała się do ćwierćfinału mistrzostw Europy Liga Narodów i po raz kolejny krzyknął, że ma niezwykle utalentowanych zawodników, choć do Euro zabrakło mu siedmiu starterów. Z Raya do Oyarzabala, Zespół podpisał świetny mecz. Kolejny przekaz, tym razem bez skrajności. Ponieważ Hiszpania gra dużo na wiele sposobów.

Do składu!

Jeśli usuniemy cel z Miranda na Litwę w czerwcu 2021 r., w meczu widmo w Leganés, hiszpańska drużyna od września 2017 r. nie zdobyła ani jednej bramki z rzutu wolnego: Silvaw Liechtensteinie. W Kordobie konto to zostało zablokowane. Baena, wspaniały zawodnik na teraźniejszość i przyszłość Hiszpanii, posłał idealną parabolę na lewy róg Serbii. Był to ostatni akcent meczu, w którym pomocnik Villarreal Pokazał wszystko, co może dodać do zespołu.

Cel z pełną prędkością

Powiedział Ze Źródła Przed meczem trzeba było przerwać pracę i wykonać wiele dojrzałej pracy. Hiszpania jednak zdobyła bramkę, gdy na boisko jeszcze wchodzili kibice. Po czterech minutach Laporte otworzył wynik, zdobywając drugą najszybszą bramkę w erze Ze Źródła. Pierwszym z nich był Jeremy Pino do Włoch w półfinale Ligi Narodów po trzech minutach.

płaszcz wodny

Woda w Andaluzja Jest to błogosławieństwo, z wyjątkiem gór Grazalemaco jest normalne. Kiedy już nadejdzie, nie możesz mieć na nią złej miny. Ale mieszkańcy Kordoby powiedzą, że prawo Murphy’ego jest prawdziwe. Zespół odwiedził swoje miasto po raz drugi, pierwszy miał miejsce w 2001 roku, a niebo otworzyło się jak rzadko w mieście kalifów. Meczowi towarzyszyła warstwa wody. A chwilę po tym, jak było 1:0, padał deszcz. Dobrze, że reprezentacja narodowa sprawiła, że ​​ta ulewa spadła także na Serbów na boisku w formie gry.

Jakie przeciętne!

Hiszpania przegrała Rodri, to wielkie słowa. Ale wypuścił na rynek zawodnika, który nosi pod pachą encyklopedię gry w piłkę nożną. Co z Martin Zubimendi To także wielkie słowa. Gracz Realu dał w El Arcángel kolejną lekcję, jak zachować się w grze obiema stronami boiska.

Morata, od owacji do owacji

Stało się to w Murcji i powtórzyło się w Kordobie. W 40. minucie Rajkovic o włos obronił główkę hiszpańskiego kapitana. Reakcją trybun było całkowite zwrócenie się w stronę 7. The „Morata, Morata” Zagrzmiało tak mocno, że Álvaro był wdzięczny za ciepło, jakie otrzymał. Coś się zmieniło. To właśnie oznacza bycie kapitanem mistrzów Europy. Nawet straszliwy rzut karny, który otrzymał, nie zmienił wiatru w siódemce. Ten obraz nie mógł pozostać między Moratą a trybunami. W 65. minucie rzucił lewą nogą w siatkę, co wywołało szaleństwo na trybunach. W Hiszpanii jest ich już 37, jeden od Torresa i wchodzi na podium.

Pedro Porro zmienia twarz

Obrońca Tottenhamu nie miał szczęścia w reprezentacji, ale opuścił to okienko z dwoma zwycięstwami. Aż do celu Zubimendi W Murcji nigdy nie wygrywał z Hiszpanią. Poza tym wrażenia, jakie pozostawił po sobie w obu meczach, były dobre. Strata Carvajala jest ogromna, ale Hiszpania już wie, że ma drużynę, która dodaje jej sił. Spokój, którego potrzebował, został osiągnięty w tych dwóch meczach.

Navas i rodzina

Szczęście, to co masz Ze Źródła z grupą, z szatnią. Szczęście nie jest właściwym słowem, bo trener zbudował zespół, który jest rodziną. Wizyta Navas a hołd złożony mu od wewnątrz to kolejny przykład tego, czego doświadcza ten zespół. Tak jak było w Las Rozas Le Normanda, Rodriego i Carvajala. Szczegóły, które czynią zespół mistrzem.