Obrona Maligned Colts prawie się załamała w meczu z Tytanami, ale odbiła się i zapewniła mocne wykończenie

Zespół Indianapolis Colts przez cały tydzień rozmawiał o tym, jak wszystko będzie się różnić, ale wydawało mi się to frustrująco podobne.

W niedzielę w połowie trzeciej kwarty drużyna Tennessee Titans zdecydowała się zachować konserwatywną postawę i przekazała piłkę Tony’emu Pollardowi. Obrona Indianapolis miała 18 jardów, aby wymusić czwartą próbę i potencjalną próbę do kosza z gry. Jednak Colts nie tylko stracili pełne 19 jardów po pierwszej próbie, ale oddali także całe 23 jardy za zielone przyłożenie.

Pollard nie zrobił nic szczególnego, galopując do strefy końcowej. W tym występie mniej chodziło o niego, a bardziej o sezonowe problemy Coltsów. Nieudane odbiory, brak ciągłości prowadzenia w przerwie i ogólna niezdolność do zatrzymania się, wszystko to osiągnęło punkt kulminacyjny, gdy Tytani wyszli na prowadzenie 17-10.

Ucieczka mogła okazać się przełomowa. Jednak reakcja oczernianej obrony DC Gusa Bradleya, przynajmniej w ostatniej kwarcie ostatecznego zwycięstwa nad Tytanami 20-17, pokazała ich odporność – nawet jeśli nie była ładna.

„Szczerze mówiąc, nie byliśmy tak konsekwentni, jak chcieliśmy” – powiedział po meczu środkowy obrońca Colts, Zair Franklin. „Myślę, że jest wiele do poprawy, ale myślę, że ostatecznie wygraliśmy i to się liczy”.

Według obrońcy narożnika Samuela Womacka III wiadomość, którą usłyszałem na linii bocznej po niszczycielu czołgu Pollarda, była prosta: „Koniec”.

Według TruMedia, Colts (3-3) właśnie zrezygnowali z jedenastego wybuchowego zagrania (przebieg ponad 12 jardów lub ukończenie ponad 16 jardów) po trzeciej próbie w tym sezonie, według TruMedia, która stanowi 26,8% wybuchowych zagrań Ogólnie Indianapolis ustąpiło. To mogło być śmiertelne, ale Womack powiedział, że on i jego koledzy z drużyny woleli poddać się sobie nawzajem, zamiast poddać się przeciwnikowi.

„Byli już odpowiedzialni za siebie” – powiedział Womack, który znajdował się po drugiej stronie boiska, gdy Pollard się uwolnił. „Mam na myśli, że kiedy widzisz to u jednej osoby, u wielu osób, niezależnie od tego, kto coś nawali, mam na myśli, że po prostu zaczynasz ich szanować i chcesz, żebyś dalej szedł jeszcze mocniej”.

Bezpieczeństwo. Julian Blackmon wziął na siebie większość winy po tym, jak zauważył, że był to rutynowy wślizg.

„To była moja wina” – powiedział Blackmon. „Muszę grać lepiej”.

Mając ćwierć plusa do odrobienia strat, Blackmon rzeczywiście grał lepiej – podobnie jak cały zespół.

Tennessee (1-4) miał pięć posiadania więcej po golu Pollarda. Wyniki? Trzy punty, jeden przechwyt i seria nieudanych prób bocznych w ostatniej sekundzie przejęcia piłki.

Po tym, jak kopający Colts Matt Gay strzelił do bramki z gry z 22 jardów i w pierwszej akcji czwartej kwarty obniżył prowadzenie Tytanów do 17-13, Tennessee próbował przypieczętować mecz, pozostając na ziemi. Nie był to zły pomysł, biorąc pod uwagę, że Tytani mieli łącznie 23 prowadzących na dystansie 128 jardów przez trzy kwarty (5,6 jarda na prowadzenie). Dwa kolejne biegi Pollarda, który zakończył z 17 prowadzącymi na 93 jardy (5,5 jarda na prowadzenie), dały Tennessee trzecie i 1 z własnej linii 39 jardów.

zejść głębiej

Jednak po trzeciej serii Pollarda z rzędu obrona Colts w końcu zdecydowała, że ​​wystarczy. Nowicjusz w defensywie Laiatu Latu unieruchomił Pollarda na zapleczu i wbił go w ziemię bez żadnego zysku. Tytani zostali zmuszeni do uderzenia.

„To po prostu świadomość, że masz w sobie to coś” – powiedział o zatrzymaniu obrońca Colts, Kenny Moore II. „…Kiedy nabierzesz rozpędu, w ten sposób stworzysz tę tożsamość”.

Moore przyznał, że to defensywna tożsamość, która musi stanowić uzupełnienie ataku, który nadal daje Indianapolis szansę.

Po zdobyciu piłki rozgrywający Colts, Joe Flacco, poprowadził drużynę przez 11 partii na dystansie 75 jardów, który zakończył się złapaniem niszczyciela broni Michaela Pittmana Jr. z 10 jardów. Pomimo kontuzji pleców, która, jak ujawnił Pittman, nadal może wysłać go do kontuzjowanego rezerwowego, jego chwyt za sprzęgło okazał się zwycięski.

Słaba relacja obrońcy narożnika Jaylona Jonesa i przechwyt Blackmona, który w drugiej kwarcie oddał powinno być łatwe przechwycenie, pozwalając Tennessee później kopnąć do kosza z gry, co położyło kres prawdopodobnie najlepszemu występowi Colts w defensywie w tym meczu. rok.

„Nie mogliśmy pozwolić, aby to my byliśmy powodem przegranej meczu” – powiedział Blackmon. Musimy się podnieść, szczególnie w czwartej kwarcie. Do czwartej partii nie graliśmy zbyt dobrze, więc zrobiliśmy to, co musieliśmy.

Rozgrywający z Tennessee, Will Levis, zakończył mecz z jednym przyłożeniem i jednym przechwytem. Wykonał 16 z 27 podań na zaledwie 95 podań, co stanowi czwarty najniższy wynik w NFL w tym sezonie, jeśli chodzi o QB z co najmniej 25 próbami.

Odbiornik Titans Calvin Ridley, który jest w pierwszym roku czteroletniej umowy wartej 92 miliony dolarów, co czyni go najlepiej opłacanym odbiorcą w regionie AFC South (w oparciu o całkowitą wartość kontraktu), został ograniczony do zera w przypadku ośmiu celów. Według Colts.com od 1993 r. zdarzyło się to tylko 12 razy.

Można argumentować, że obrona Indianapolis przełamała się w starciu z borykającą się z trudnościami drużyną prowadzoną przez borykającego się z trudnościami rozgrywającego, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ostatni worek Colts powrócił w 4. tygodniu. Jednakże w sezonie, w którym Indianapolis było już po złej stronie historii kilka razy, powodzenia w próbach umieszczenia gwiazdki przy pierwszym zwycięstwie AFC South.

Biuletyn Miasta Scoop

Bezpłatne, codzienne aktualizacje NFL bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zapisać sięKup biuletyn Scoop City

„To codzienna harówka. To codzienny konflikt polegający na próbie bycia najlepszą wersją siebie” – powiedział Franklin o obronie. „Musimy trzymać głowę nisko. Musimy się dalej rozwijać, bo zobaczymy, kim możemy być”.

(Zdjęcie Jaylona Jonesa: Denny Simmons / USA Today Network za pośrednictwem Imagn Images)