Niemcy 1–0 Holandia, Liga Narodów UEFA 2024–25: Jamie Lewelling zdobywa trzy punkty nad Orange w debiucie jako Die Mannschaft

Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej zdobyła trzy punkty i zajęła trzecie miejsce w grupie A Ligi Narodów UEFA w sezonie 2024–25. Jamie Lewelling miał wymarzoną noc, kiedy w swoim międzynarodowym debiucie zdobył bramkę, która zapewniła im ważne trzy punkty. Jamie Lewelling wyglądał dobrze i strzelił swojego pierwszego gola w 64. minucie, dając Niemcom prowadzenie. Holandia zawiodła w ostatniej trzeciej kwarcie, gdy dwukrotnie nie udało jej się wykorzystać okazji do zdobycia gola po kontrataku. Belgia 1–2 Francja, Liga Narodów UEFA 2024–25: Randal Colo Mouani strzela dwie bramki, a Kylian Mbappe wygrywa dla Les Bleus.