Pomiń Bayless Wonders Jak pierwszy trener NFL wciąż ma pracę

Wydaje się, że przewaga Dallas Cowboys na własnym boisku maleje. Stadion AT&T, niegdyś forteca zwycięstw, stał się domem grozy dla drużyny America’s Team.

Niedzielne starcie z Detroit Lions zakończyło się miażdżącą porażką 47-9, co pozostawiło zawroty głowy zarówno wśród fanów, jak i analityków.

Sezon 2024 drużyny Cowboys osiągnął nowy najniższy poziom, gdy do przerwy przegrywali 27-6.

To scena, która ostatnio stała się aż nazbyt znajoma w Dallas. Nawet Skip Bayless, najgłośniejszy kibic zespołu, nie mógł ukryć swojej frustracji.

„Po prostu musiałem obejrzeć czwarty z rzędu mecz u siebie Dallas Cowboy, w którym zostali zmiażdżeni do przerwy. Unicestwiony, upokorzony i jestem zdruzgotany, gdy muszę patrzeć, jak drużyna, którą dorastałem, kochając grać w ten sposób, przysparza nam wszystkim wstydu” – wydyszał Bayless.

Następnie zadał dosadne pytanie: „I pytam, w imieniu Thomasa Wade’a Landry’ego, dlaczego Mike McCarthy nadal ma pracę?”

Bayless na tym nie poprzestał. Celował w Jerry’ego Jonesa, właściciela zespołu, sugerując, że bezpieczeństwo pracy McCarthy’ego wynika z ich przyjaźni.

“Nocnik! Jak nie zwolnić McCarthy’ego? To dlatego, że jest twoim najlepszym przyjacielem, a może ty jesteś tylko przyjacielem. Wszystkiego najlepszego, Jerry! 82! A ja tutaj umieram.

Liczby malują ponury obraz. W ostatnich czterech meczach u siebie Cowboys zostali pokonani 110-35 tylko w pierwszej połowie.

Spadek rozpoczął się od bolesnej porażki w play-offach z Packers i trwał zawstydzającymi porażkami ze Saints, Ravens, a teraz także z Lions.

W miarę jak krążą pytania dotyczące przygotowań i występów zespołu, staje się jasne, że tajemnicza atmosfera na własnym boisku Cowboys zniknęła.

Fani zastanawiają się: czy ta niegdyś potężna marka straciła swoją przewagę?