Browns nadal powtarzają te same błędy, gdy ich sezon szybko ucieka

FILADELFIA — Ofensywna nieudolność wyglądała znajomo. Obrona grała dobrze przez większą część dnia i oddawała kilka ważnych akcji w ważnych momentach, wyglądała znajomo. Kary, pod względem liczby i wielkości, wyglądały niesamowicie znajomy.

Mimo to trudno w pełni wyjaśnić, w jaki sposób Cleveland Browns faktycznie rozpadli się i przegrali w niedzielę 20:16 czwarty mecz z rzędu z utalentowaną, ale zupełnie niezbyt imponującą drużyną Philadelphia Eagles. Browns byli przez cały dzień tak samo okropni w ataku, jak przez cały sezon. Jednak w czwartej kwarcie, po pokonaniu niezwykle rzadkiej ofensywnej kary za maskę nałożonej przez zamierzonego odbierającego, gdy piłka była w powietrzu, potrzebowali zaledwie trzech jardów w dwóch akcjach, aby zdobyć bramkę i podjąć decyzję – kopnij PAT, aby zremisować lub przegrać. dla dwóch osób i prowadzenie.

Wszystko jednak rozpadło się po nie jednej, ale dwóch karach za falstart – pierwsza z nich dotyczyła debiutanta Zaka Zintera, który został zwabiony do ruchu przed snapem; w drugiej minucie, w której piątoroczny napastnik Jedrick Wills Jr. wzdrygnął się, gdy Eagles pokazali pełny atak po czwartej próbie.

Wnioski z 6. tygodnia NFL: Czy to sezon paniki dla Dallas Cowboys? Kolejny sezon Lamara Jacksona MVP?

Z linii 3 jardów przed rzutem karnym dla Zintera Browns wrócili na 13. Ostatecznie musieli kopnąć do kosza z gry, aby zmniejszyć deficyt do 20-16 na 3:54 przed końcem. Następnie Eagles skutecznie wyczerpali czas po dwóch podaniach Jalena Hurtsa i uklękli w ostatniej minucie i 48 sekundach.

Browns mają bilans 1-5, ponieważ nie potrafią strzelić gola – mają jedno przyłożenie w ostatnich 29 posiadaniach, a na pozycji rozgrywającego gra Deshaun Watson. Każdy powrót Watsona pozostaje przygodą i nawet po tym, jak Watson oddał swoje najbardziej zdecydowane i celne podanie w sezonie do Amariego Coopera, aby zatrzeć gafę Coopera w masce i zapewnić sobie pierwszą bramkę, Browns zatonęli w bezruchu.

Bez przyłożeń nie ma zwycięstw. I choć ciąg kar, spadków i nieudanych relacji to także część historii drużyny z Cleveland, która przeżywa spiralę w sezonie pełnym wysokich oczekiwań i rekordowych wydatków, nawet dla przypadkowych obserwatorów boleśnie oczywiste jest to, że przestępstwo zostało całkowicie złamane. Eksperyment Watsona nie działa, nie działał i nie będzie działać.

Mimo to na konferencji prasowej po meczu, po kolejnej porażce zakończonej niezdolnością do zdobycia bramki, trener Browns Kevin Stefański powiedział, że zespół będzie nadal grać Watsonem jako podstawowym rozgrywającym.

Jakie jest rozwiązanie? Najwyraźniej Stefański nie zna tej odpowiedzi. Browns nadal ponoszą porażki i nadal trzymają się tego samego rozgrywającego, mimo że są jedyną drużyną NFL, która nie zdobyła jeszcze 20 punktów lub 300 jardów w meczu.

zejść głębiej

Którzy trenerzy NFL są na gorącym miejscu? Jak pokazali Jets, chodzi o właścicieli

Jaki sens ma trzymanie się Watsona, z którym Brownowie całkowicie utknęli? Tylko Stefański może na to odpowiedzieć, chociaż ciągle zrzuca winę na siebie i nie dzieli się żadnymi szczegółami na temat swojego procesu myślowego ani tego, kto jeszcze na różnych wysokich szczeblach organizacji może być w to zaangażowany.

Im bardziej Brownowie słabną, tym bardziej oczywiste staje się, że potrzebują zmiany, iskry, czegokolwiek. Ale przynajmniej na razie wydają się zadowoleni z pozostania przy graczu, któremu sprzedali farmę w marcu 2022 roku. Ta transakcja z Houston Texans obejmowała rezygnację przez Brownsów z trzech wyborów w pierwszej rundzie i przekazanie Watsonowi w pełni gwarantowanych 230 milionów dolarów w ciągu pięć lat. Zespół nadal ma zobowiązania wobec firmy Watson o wartości ponad 170 milionów dolarów na przyszłe sezony.

Jaki jest zwrot z inwestycji? Cóż, Rodney McLeod, rezerwowy grający w swoim 13. i ostatnim sezonie, zdobył dwa z trzech ostatnich przyłożeń Brownsów, oba po powrocie. Pierwsza miała miejsce, gdy Cleveland zmusił się do porażki w czwartej kwarcie w czwartym tygodniu w Las Vegas. Browns nie zdobyli już gola w tym meczu po tym, jak McLeod doprowadził ich do czterech zwycięstw (właściwie przegapili kolejną próbę PAT) i nie zdobyli przyłożenia w piątym tygodniu, aż do czasu na śmieci, kiedy przegrywali już 28. w tym ostatnim meczu Browns mieli 0 na 12 przy próbach trzeciej próby z Watsonem w meczu.

Seria 26 nieudanych prób z rzędu z Watsonem na pozycji rozgrywającego zakończyła się w niedzielę w trzeciej kwarcie. Tak, 26, rozłożone na trzy mecze. Browns nie wykorzystali żadnego z pierwszych siedmiu prób po trzeciej próbie przeciwko Filadelfii, co było częścią kolejnego okropnego pokazu, który zaowocował 108 jardami ataku przez trzy kwarty.

Browns w końcu odnieśli sukces w grze biegowej w drugiej połowie, a Watson w końcu zaczął oddawać kilka celnych podań przed atakiem w czwartej kwarcie, ale rezultaty były takie same. Samotne przyłożenie Browns w niedzielę nastąpiło po powrocie McLeoda z 50 jardów po tym, jak Myles Garrett zablokował próbę do kosza z gry pod koniec pierwszej połowy.

Dzięki tej akcji, pomimo zaledwie 71 jardów ataku w pierwszej połowie, Browns schodzili do szatni z remisem 10:10.

Według standardów tego zespołu te 71 jardów liczyło się jako postęp. (Siedem dni wcześniej w Waszyngtonie Browns oddali zaledwie 53 jardy w pierwszej połowie.) A 96 jardów, które Cleveland zdobył w niedzielę w czwartej kwarcie, było prawdziwą ofensywną eksplozją, ale zakończyło się tylko dwoma celami z gry.

Browns zostali całkowicie rozwaleni przez Waszyngton w piątym tygodniu, ale po rozdzierających serce porażkach z Giants (tydzień 3), Raiders, a teraz w Filadelfii, ofensywa miała 10 posiadań w czwartej kwarcie z szansą na remis lub objęcie prowadzenia i dokładnie to rozegrała. jedno przyłożenie. Zmarnowane szanse na odkupienie również stają się trendem.

Watson zakończył tę partię 16 z 23 na 168 jardów, po tym jak w drugiej połowie wykonał 11 z 12 podań na 122 jardy. Przekroczył granicę 100 jardów po skoku z 35 jardów do Jerry’ego Jeudy’ego, co rozpoczęło ostatnią jazdę Brownsów, ale była to jedna z zaledwie dwóch akcji na dystansie ponad 20 jardów, które Browns zanotowali przez cały dzień. Drugim było podanie przez ekran na odległość 21 jardów do Pierre’a Stronga Jr. za pierwszą konwersję w ataku po trzeciej próbie.

Watson przekroczył 200 podań zaledwie cztery razy w swoich 18 startach w drużynie Browns. Nie 300nie – 200, zaledwie cztery razy, a w tym sezonie zrobił to zero razy.

Dzięki dwóm przyłożeniom McLeod faktycznie dzieli prowadzenie zespołu z Cooperem. Oto, jak źle potoczyły się losy Brownsów i to jest taki poziom zła, zanim w ogóle zaczniemy dekonstruować, jak przyłożenia w końcówce przegranych z Waszyngtonem i Dallas sprawiają, że liczby są mniej groteskowe, niż się wydaje.

W niedzielę Browns notowali średnio 3,8 jarda na mecz, co było najgorszym wynikiem ze wszystkich drużyn NFL od sześciu lat. Uwzględniając wyniki McLeoda i bezpieczeństwo w drugim tygodniu, Browns nadal mają w sezonie zaledwie 96 punktów. Kiedy w 2017 roku zakończyli mecz bez zwycięstwa, mieli na koncie 94 do sześciu meczów.

W swoim ostatnim rozczarowującym występie Browns byli zmuszeni dokonać wielu zmian w linii ataku w miarę nasilania się kontuzji. Jednak brak jakiegokolwiek ruchu łańcuchowego we wczesnej fazie gry i jakiegokolwiek wiarygodnego zagrożenia w dole pola w dalszym ciągu zachęcają przeciwników do ataku, a obrona, która opiera się na wywieraniu presji, nigdy nie ma szansy zagrać na prowadzeniu.

Ponieważ niedzielny przejazd końcowy jest bolesnym przykładem, widać, że nie wszystkie problemy zespołu leżą po stronie Watsona. Ale też niewiele zrobił, aby pokazać, że jest w stanie je naprawić, a sezon dobiegł końca. Być może połowa października to zbyt wcześnie, aby wiedzieć dokładnie, jaką kosztowną drogę ucieczki Brownowie znajdą w lutym przyszłego roku i jakie mogą być długoterminowe konsekwencje tego pożaru, który wywołał pięć alarmów, ale Stefański jest to winien obronie i całemu zespołowi dokonać zmiany na rozgrywającym.

Dlaczego może nadszedł czas, aby Browns rozważył handel WR Amari Cooper

Na razie jednak Stefański twierdzi, że tego nie zrobi. Tak więc zło stale się pogarsza, ponure, szersze perspektywy stają się coraz bardziej pochmurne, a Browns – przed trzema meczami u siebie i rozpoczęciem rozgrywek z AFC North – są już wzruszeni.

Być może Stefański ponownie to rozważy. Być może właściciele ponownie rozważą, kto zasiada w dużych biurach. A może ten zespół naprawdę będzie kontynuował sezon z 11 zwycięstwami, w którym wystąpiło pięciu początkowych rozgrywających, a sezon z jednym zwycięstwem za jednym początkowym rozgrywającym.

Co to udowodni? Jak sytuacja się kiedykolwiek zmieni? Oprócz tego, że McLeod zdobył około 35 przyłożeń więcej, główny trener otrzymuje wiadomość, że Browns radzą sobie z oszałamiającą daremnością.

(Zdjęcie: Kyle Ross / Icon Sportswire za pośrednictwem Getty Images)