Caleb Williams i Cole Kmet błyszczą, gdy Bears pokonują walczące z Jaguarami w Londynie: najważniejsze wnioski na wynos

Wyniki 6. tygodnia NFL i aktualizacje na żywo: Bears pokonały Jaguary w Londynie, kanał, najważniejsze wydarzenia, analizy, statystyki

Chicago Bears odnieśli w niedzielę czwarte zwycięstwo w sezonie, pokonując w Londynie Jacksonville Jaguars 35:16 po dobrym występie debiutanta Caleba Williamsa.

Williams rzucił cztery przyłożenia, w tym dwa podania niszczyciela w drugiej kwarcie do Cole’a Kmeta, który zrobił to wszystko dla Bears. Ten ciasny koniec był także awaryjnym uderzeniem z dystansu po tym, jak Scott Daly doznał kontuzji kolana w pierwszej kwarcie. Skrzydłowy skrzydłowy Keenan Allen strzelił dwa gole w drugiej połowie, a Jacksonville z trudem powstrzymało wybuchową ofensywę Chicago i nabrało własnej dynamiki.

Niedźwiedzie poprawili swój bilans do 4-2, podczas gdy Jaguary spadły do ​​1-5 i pozostają na dole tabeli AFC South.

Którzy trenerzy NFL są na gorącym miejscu? Jak pokazali Jets, chodzi o właścicieli

Williams występuje w ogólnokrajowej telewizji

Każdy związany z Bears, od fanów po pracowników, miał nadzieję, że pewnego dnia Williams przejdzie do historii. Dopiero po szóstym starcie zaczął notować rzadkie liczby. W Londynie były to cztery przyłożenia podań — coś, co Justin Fields zrobił dwa razy w zeszłym sezonie, Mitch Trubisky raz w 2018 i to wszystko od czasu Jaya Cutlera w 2014 roku.

Na początku meczu Williams odbił się od serii trzech autów i wykonał kilka ładnych rzutów w czerwonej strefie, a także świetnie zagrywał nogami jako scrambler.

Tak, spędzimy tydzień zauważając, że doszło do kiepskiej obrony przed podaniem Jaguara, ale i tak był to imponujący występ w nowym środowisku. Zrobił to w ogólnokrajowej telewizji i pokazał, że potrafi także odbijać się od przechwytu. — Kevin Fishbain, autor beatów Bears

Niedźwiedzie zaciskają siły pomimo kontuzji w drugiej lidze

Przez chwilę wydawało się, że rozgrywający Jaguars, Trevor Lawrence, będzie miał przed sobą ważny dzień w meczu przeciwko powalonemu drugorzędnemu zawodnikowi Bears. Jaguary strzeliły gola w pierwszej akcji, ale obrona radziła sobie przez resztę spotkania. Rezerwowe kredyty za rozgrywanie akcji, jak zabezpieczający Elijah Hicks przerywający podanie w polu punktowym, Chris Williams trafiający worek i Josh Blackwell zdobywający swój pierwszy przechwyt w karierze.

Przed opuszczeniem meczu z powodu kontuzji narożnik Kyler Gordon wykonał kilka kluczowych odbiorów. DeMarcus Walker miał worek i dwa trafienia QB. Wymuszona porażka TJ Edwardsa na początku drugiej połowy nadała ton drużynie Bears, która umożliwiła im przyjęcie pozycji umożliwiającej wycofanie się. Tydzień pożegnania powinien nadejść w dobrym momencie, aby DB wróciły do ​​zdrowia, a ten występ świadczy o głębi obrony. — Przynęta