Gwiazda Kolorado, Travis Hunter, nie wróci po kontuzji barku w meczu z Kansas State

Gwiazda narożnika i skrzydłowego drużyny Kolorado, Travis Hunter, opuścił mecz Buffaloes przeciwko Kansas State z powodu kontuzji barku i jego powrót na boisko nie był możliwy.

Po wyjściu do szatni Hunter wrócił na linię boczną, ale nigdy do gry. Złapał trzy podania na 26 jardów i wślizg przed wczesnym wyjazdem na Folsom Field.

Zespół Buffaloes z podwójnym zagrożeniem nie opuścił w tym sezonie żadnego meczu, zdobywając 561 jardów, sześć przyłożeń, 15 odbiorów i wymuszoną fumble. Jest powszechnie uważany za ulubieńca Heismana, obok Boise State, defensora Ashtona Jeanty’ego.

Sondaż Heismana: RB stanu Boise, Ashton Jeanty, zbliża się do Colorado WR/DB Travisa Huntera

Kolorado (4-1) przegrywało z numerem 18 w stanie Kansas State (4-1), 24-21, w czwartej kwarcie, kiedy Colton Hood, który zastąpił Huntera w obronie, pokonał Wildcats QB Avery Wood i oddał mu 59 jardów na niecałe trzy minuty gry. Buffaloes wyszli na prowadzenie i objęli prowadzenie 28-24, ale po kolejnej akcji Kansas State odpowiedziało na zwycięstwo 31-28.