Hiszpania zwycięża w najbardziej kontrowersyjnej grze YouTuberów w historii

LW końcu nadszedł długo oczekiwany dzień. Świetna gra Youtuberów 5. Wydarzenie DjMaRiiO przybył na stadion Metropolitan, aby uczcić piątą odsłonę, z pewnością najbardziej wyjątkową jak dotąd ze względu na cały kontekst i historię stojącą za tym starciem. Zemsta, która szykowała się od ostatniego gwizdka w pierwszym meczu i to sprawiło, że wszyscy czekali aż do teraz. Naprawdę chcę się dobrze bawić i spotkać wielu największych twórców treści w kraju, ale przede wszystkim chcę się zemścić i zadośćuczynić za to, co wydarzyło się w Paryżu.

W tym pojedynku rewanżowym wprowadzono kilka nowości lista wezwanych zrobiona przez DjMaRiiOco było logiczne, biorąc pod uwagę, że w tamtej sytuacji nie udało im się nawet oddać celnego strzału, co wynikało z przewagi Francuzów. A ten mecz był niezwykle charakterystyczny w związku z wielkimi kontrowersjami, jakie wzbudził dobór zawodników przez Amine, licząc niektóre z nich z niewielką liczbą obserwujących w sieciach społecznościowych i posiadającym poziom piłkarski najmniej zauważalne.

Tym razem mecz był zupełnie inny i od pierwszej chwili widzieliśmy, że to, co wydarzyło się w tamtym przypadku, nie miało miejsca. Od pierwszych minut można było doskonale docenić wyższy poziom, jaki osiągnął zespół DjMaRiiO, zwłaszcza dzięki właściwej nazwie, czyli Robledo. Po wzięciu udziału w pierwszej odsłonie wydarzenia więcej się nie pojawił. Wielka Gra Youtuberów, ale wróciła i to w jaki sposób. Ze środka boiska kierował całą drużyną, a także prowadził akcje, które powodowały, że cała publiczność wstała z miejsc, jak dwie kolejne rury połączone na danym obszarze gości, który prawie nie zakończył się bramką.

Peereira i jego złość na YouTubers Party 5YouTube / DjMaRiiO

Pierwsza część z celem i napięciem

Hiszpanii udało się stopniowo stworzyć niebezpieczeństwo, a Galów zaczęły przejmować nerwy. Doprowadziło to do pewnych starć. Przede wszystkim był z Pereiraą, który gdy piłka miała opuścić linię bazową, zderzył się z francuskim napastnikiem i kończy się to wymianą niezbyt przyjaznych słów. Wtedy to Jonata, próbując zapobiec wypadnięciu piłki, wdał się w bójkę z członkiem sztabu szkoleniowego rywali iWylewa w niego wodę z butelki, co było dość brzydkim gestem, który kosztował go jedyną żółtą kartkę. pierwszej części.

Wracając jednak do kwestii piłki nożnej, Hiszpania dominowała, ale właśnie znalazła klarowne okazje więcej niż jedno trafienie Spursito w pierwszych minutach. Robledo miał zamiar po raz kolejny temu zadośćuczynić, gdyż przejął piłkę w środku pola i zaczął stopniowo zdobywać przewagę, wyprzedzając wszystkich rywali, którzy pojawiali się na jego drodze. Kiedy wchodzi w ostatnią tercję, udaje mu się uciec obrońcy z potężną przerwą i wreszcie lPosyła niski strzał w słupek, przeciwko któremu francuski bramkarz nie jest w stanie nic zrobić. W ten sposób puszka została otwarta na rzecz mieszkańców i udali się na spoczynek z korzystnym wynikiem 1-0.

Francuska drużyna narodowa twórców treści opuszcza Metropolitano po tym, jak doświadczyła rasistowskich obelgYouTube / DjMaRiiO

Druga część dotknięta przypadkiem rasizmu

Druga połowa rozpoczęła się równie intensywnie jak pierwsza. Dwie minuty później miało się to stać Jonata, który zobaczył drugą żółtą kartkę w meczu za przedwczesną akcję. To nie miało się zatrzymać, bo miało to nastąpić później Telmo Trenado i francuski zawodnik, którzy mieli otrzymać reprymendę z powodu starcia między nimi. Nerwy były wyczuwalne, a chęć zwycięstwa po obu stronach także była widoczna w miarę upływu minut i zbliżania się końcowego gwizdka.

Niestety, Złą stronę spotkania miał pozostawić niefortunny incydent na tle rasistowskim z trybun do jednego z francuskich zawodników. To spowodowało, że wszyscy goście opuścili boisko, a gra została przerwana na kilka minut. Oczywiście odosobniona kłótnia, w której cała publiczność nie miała z nią nic wspólnego.ale pozostawia wielką plamę na spektaklu tak pięknym, jak ten pojedynek, który trwał do tej chwili.

Z tego wszystkiego Zaczęli przekraczać obroty. Gra toczyła się dalej, ale było coraz więcej przerw i nieco agresywnych akcji. Mimo to dynamika gry stopniowo powróciła, a Hiszpania była nawet bliska powiększenia prowadzenia na tablicy wyników dzięki a świetna indywidualna gra Llobetiego, który zostawia piłkę na talerzu Spursito i nie potrafi ustawić strzału tak, jak chciałktóry kończy się zatrzymaniem przez bramkarza. To była bez wątpienia najczystsza akcja całej drugiej połowy.

Gol DjMariio i świętowanie Hiszpanii w Wielkiej Grze Youtuberów 5

Szalony koniec

Ostatnia część gry była bez wątpienia jedną z najbardziej emocjonujących pod każdym względem. Na początek Podobnie jak w pierwszym meczu we Francji, Telmo Trenado ponownie został wyrzucony z boiska. Tym samym Hiszpanii zabrakło o jednego mniej i wszystko wskazywało na to, że będą musieli cierpieć, aby znieść wynik. Francuzi zaczęli grasować w okolicy i siedmiominutowy postój mógł być bardzo długi, ale W świetnym kontrataku Spursito padł w pole karne i zapadł maksymalny rzut karny.

Oczywiście stadion mógł skandować tylko jedną nazwę, tj DjMaRiiO. Ludzie tego chcieli i tak to osiągnęli. Ten z Móstoles wszedł z ławki rezerwowych, aby zdobyć rzut karny i doprowadzić wszystkich obecnych na Metropolitano do szału. Końcowy akcent tej zemsty, która zakończyła się wynikiem 2:0 na korzyść drużyny narodowej i to pozostanie wyryte w pamięci wszystkich.