Kolejny gol Hérculesa w ostatniej minucie: tak brzmiał gol Artilesa w Algeciras (2-3)

Iluzja jest nadal zainstalowana w Alicante. Herkules jest oddany zwycięstwom. Wszystko idzie dobrze, nawet te dni, kiedy rywale wykazują wyższość w różnych fazach meczu. Jednak Herkules Torrecilli nigdy się nie poddaje, ma więcej żyć niż kot i szturmem wdarł się na kierownictwo Primera RFEF ogromnym zwycięstwem w Algeciras (2-3).

Po pierwszej połowie, która mogła zakończyć się szeroką przewagą miejscowych (wliczając nie wykorzystany rzut karny), Hércules był w stanie utrzymać prowadzenie przed przerwą dzięki strzale Alvarito. do drużyny z odległości 25 metrów.

Algeciras miał wrażenie, że nie może grać lepiej i Do przerwy było tylko 2:2. Hercules był jasny, że najgorsze już za nami i że ławka rezerwowych może zapewnić im zwycięstwo drugi tydzień z rzędu.