Japonia niszczy Arabię ​​Saudyjską, tak prezentuje się pozycja reprezentacji Indonezji w eliminacjach do Pucharu Świata

Piątek, 11 października 2024 – 03:31 WIB

WIWAT – Japonia po raz kolejny udowodniła swoją jakość jako azjatyckiego giganta. Zespół Matahari Terbit był zacięty, mimo że grał u siebie z Arabią Saudyjską.

Przeczytaj także:

Wielkie grzechy Bahrajnu w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2026 – od widzów po korzyści dla sędziego

W meczu, który odbył się na stadionie King Abdullah Sports City w Jeddah, w piątek rano WIB, 11 października 2024 r., Japonia zwyciężyła wynikiem 3:0.

Japonia nie musiała długo czekać na prowadzenie 1:0 po bramce Daichi Kamady w 14. minucie. Drugi gol Japonii padł w 81. minucie po strzale Kokiego Ogawy.

Bahrajn jest przerażony po meczu z reprezentacją Indonezji

To zwycięstwo jeszcze bardziej wzmocniło pozycję Japonii na szczycie grupy C, zdobywając doskonałe punkty, czyli dziewięć punktów z trzech rozegranych meczów.

Tymczasem ta porażka zmusiła Arabię ​​​​Saudyjską do spadku na trzecie miejsce z czterema punktami po trzech rozegranych meczach.

Sędzia Ahmed Al Kaf planuje oszukać reprezentację Indonezji na własnym stadionie w Bahrajnie?

Wynik ten nie wpływa na pozycję reprezentacji Indonezji w tabeli grupy C. Zespół Garudy po raz kolejny nie zdołał zwyciężyć po zremisowaniu z Bahrajnem 2:2.

6, Chiny: 0 punktów

Mecz Bahrajnu z reprezentacją Indonezji może zostać powtórzony, sędziemu Ahmedowi Al Kafowi grozi dożywocie

Czy mecz Bahrajnu vs Reprezentacja Indonezji w trzecim meczu kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2026 Grupy C może zostać powtórzony? To pytanie może pojawić się w głowach wielu zwolenników