Zły przykład! Ujawniają fana, który rzucił piwem w Fernando Tatisa Jr.

Los Rodzice Dali jasno do zrozumienia, że ​​będą walczyć do ostatniej chwili. Seria dywizji do Dodgerzyco znalazło odzwierciedlenie w pobiciu 10-2 w tym samym meczu Stadion Dodgeraale nie tylko był to smutny wieczór dla mieszkańców Los Angeles, ale ich fani pokazali, że nie wiedzą, jak się zachować i byli bliscy spowodowania tragedii dla swojego zespołu.

Kiedy Rodzice Wygrali już ponad sześcioma runami w szóstej rundzie, w drugim meczu Seria dywizjiniektórzy kibice Dodgera pokazali, że nie są zbyt dobrymi przegranymi i zaczęli rzucać na boisko piłki, piwo, a nawet śmieci, co spowodowało kilkuminutową przerwę w grze.

Fan Dodgersów przyłapany na rzucaniu piwem w Fernando Tatisa Jr.

Najgorsze jednak miało dopiero nadejść, a mianowicie w sieci zaczął krążyć film, na którym fan ubrany w koszulkę drużyny Dodgerzy Poszedł na lewe pole, żeby rzucić puszkę piwa w stronę Fernando Tatis Jr i zrobił to pod zadowolonym spojrzeniem policjanta, co widać na nagraniu.

Kibic Dodgersów rzuca piwo na boisko i próbuje uderzyć Fernando Tatisa Jr.

Ale on Niño Tatis Nie tylko on ucierpiał z powodu złego zachowania kibiców Los Angeles, także drugi zapolowy, Juricksona Profaraucierpiał po kilku piłkach rzuconych w jego stronę i wtedy sędziowie przerwali grę, aby porozmawiać Dave Roberts, menadżer Dodgersów.

Fernando Tatis i Ojcowie San Diego Przekazali bolesną porażkę 10-2 drużynie Dodgerzy w tym Gra NLDS 2 a teraz Series przenosi się do przygranicznego miasta, aby rozegrać trzeci mecz i tym samym zbliżyć się do spotkania z dziewiątym, który zakwalifikuje się do National League Championship Series. W tej chwili remisują po jednym zwycięstwie na drużynę i muszą wygrać trzy z pięciu meczów.