Zamiatanie krok! Mahomes i Wodzowie dokonują zamachu stanu przeciwko niektórym Świętym, którym brakuje benzyny

Miasto Kansas przeżył jedną z najwspanialszych nocy w roku pod względem sportowym. Będąc w Stadion Yankesów los Rodzina królewska zdali sobie sprawę, Yankesi z Nowego Jorkuw tym Stadion Arrowhead los Szefowie (5-0) dał wykład przeciwko Święci Nowego Orleanuktórego pokonali 26-13 na koniec 5. tygodnia sezonu NFL 2024.

Patrick Mahomes rzucił na 331 jardów, Kareema Hunta pobiegł na odległość 102 jardów i zdobył przyłożenie. Początkujący skrzydłowy Xaviera Worthy’ego zdobył kolejne przyłożenie, a jego obrona rozwaliła starego rywala Raiders Derek Carr podczas gdy on dał Święci (2-3) trzecia porażka z rzędu.

W pierwszej połowie poniedziałkowego meczu działo się po trochu wszystkiego: pierwsze przyłożenie Hunta od czasu powrotu do gry Miasto Kansasgdzie jego niegdyś obiecującą karierę przerwał incydent poza boiskiem; podanie po przyziemieniu na odległość 43 jardów od Carra do Rashida Shaheeda, najkrótszego z trzech, których Shaheed złapał w tym sezonie; i kolejne boczne przejście z Travisa Kelce’aktóry pojawił się w najdziwniejszej serii ze wszystkich.

Mistrzowie z przytłaczającym tempem

Los Szefowie Prowadzili 10-7, kiedy faul i faul trzymania opuściły ich na drugiej i 34. pozycji. Odzyskali przewagę po podaniu do JuJu Smitha-Schustera, a potem Mahomes Połączył się z Kelcami pośrodku.

Kelce zrób krok ramię w ramię Samaje Perinektóry podszedł na odległość jednego metra od pierwszej próby, i Miasto Kansas Przekształcił czwartą i krótką grę, aby ostatecznie zdobyć gola z gry.

Jednak to właśnie to (gole z gry) utrzymało Nowy Orlean w grze. Chiefs przez cały sezon mieli trudności ze zdobywaniem przyłożeń w czerwonej strefie i byli zmuszeni odpuścić Harrisona Butkera Do przerwy wykonał trzy krótkie rzuty i prowadził 16:7.

Święci tracą swój blask

Problemy w czerwonej strefie trwały nadal w trzeciej kwarcie. Druga szansa i gol, Smith-SchustePodanie odbiło się od jego rąk przy linii bramkowej i wpadło w ramiona byłego obrońcy drużyny Szefowie324-funtowy Khalen Saunders, który dokonał swojego pierwszego przechwytu w karierze.

Los Święci Szybko awansowali na odległość 65 jardów po przyjęciu przyziemienia Fostera Moreau co zapewniło im prowadzenie 16:13 na 14:16 przed końcem.

Ale w przeciwieństwie do wszystkich innych partii Szefowiektórzy podjęli decyzję w ostatnich minutach (jeśli nie w ostatniej akcji), odpowiedzieli na cios własnym. Smitha-Schustera Chwilę później złapał podanie z 50 jardów i Godny otrzymali podanie po pierwszej próbie i zdobyli bramkę przy 3, co pozwoliło im na zwiększenie prowadzenia na początku czwartej kwarty.

po Szefowie aresztowali Święci Po czwartej próbie dodali jeszcze jednego gola z gry na 3:03 przed końcem.