PSMS prowadzi Dejan FC do remisu 2:2. Nilmaizar: Dzięki Bogu, zdobyłem jeden punkt

Wtorek, 8 października 2024 r. – 00:47 WIB

Tangerang, VIVA – PSMS Medan zdołał zapewnić sobie jeden punkt po remisie 2:2 z Dejan FC w kolejnym meczu League 2, który odbył się na stadionie Kera Sakti w South Tangerang City, w poniedziałkowe popołudnie 7 października 2024 r. , około godziny 15.00 WIB.

Przeczytaj także:

PSMS Medan Misi zdobywa punkty w meczu wyjazdowym z Dejan FC na stadionie Kera Sakti

W pierwszej połowie bramki dla Dejan FC zdobył Wawan Sumadi już w 16. minucie. Następnie w 54. minucie wynik wyrównał brazylijski napastnik Juninho Cabral.

W drugiej połowie Juninho Cabral już w 80. minucie dał PSMS prowadzenie 2:1. Choć udało im się zwyciężyć, kurczaki z Kinantan musiały zadowolić się podziałem punktów, po tym jak Boman Bi Irie Aime w 87. minucie ponownie trafił do bramki klubu z Medan City.

PSMS zgłasza incydent, w którym bramkarz FC Bekasi City okłamał PT LIB. Oto powód

W związku z równą liczbą punktów, główny trener PSMS Medan, Nilmaizar podziękował za grę swojego zespołu, który zagrał dobrze, zgodnie z instrukcjami i wdrożonymi strategiami.

Główny trener PSMS Medan, Nilmaizar (dok. PSMS)

• VIVA.co.id/BS Putra (Medan)

Przygotowania do dwóch meczów wyjazdowych z Dejan FC i Sriwijaya FC, PSMS celuje w zdobycie punktów

„Dzięki Bogu, że zdobyliśmy jeden punkt, jesteśmy wdzięczni za ten pierwszy. W przyszłości ulepszymy nasz mecz tutaj. Mam nadzieję, że dzieci pozostaną pokorne po tym meczu” – powiedział Nilmaizar podczas konferencji prasowej po meczu.

Były trener reprezentacji Indonezji powiedział, że jest bardzo zadowolony z gry swojego zespołu w tym meczu i dobrej współpracy.

„Pozdrowienia dla wszystkich zawodników, udało nam się zdobyć punkty. Mam nadzieję, że jutro przeciwko Sriwijayi znów będziemy mogli poczynić postępy” – powiedział Nilmaizar.

Nilmaizar przyznaje, że dla jego wychowanków zabawa na sztucznym boisku jest wyzwaniem. Mimo że PSMS przeprowadziło jedną sesję treningową na boisku syntetycznym w Pancoran, Nil uważa, że ​​to nie wystarczy, aby w pełni przygotować drużynę.

„Tak, byłem zaskoczony (sztucznym boiskiem), mimo że przygotowaliśmy jeden trening w Pancoran i na tym stadionie. Ale to nie wystarczyło na jeden trening na boisku syntetycznym. Dzieciaki w pierwszej połowie nie dały rady wiedzieć, co robić, piłka leciała szybciej. „Kontrola była trudna. Dzięki Bogu, w drugiej połowie zaczęliśmy się dostosowywać” – wyjaśnił Nilmaizar.