Czy Efraín Juárez sprowokował fanów? Nacional pokonał Pasto bez bramkarza, a strzelec bronił

miw nocy W sobotę 5 października odbył się mecz pomiędzy Deportivo Pasto i Atlético Nacional, ważny w 13. terminie Ligi BetPlay 2-2024mając definicję szaleństwa i poza jakimkolwiek kontekstem. I choć wydawało się, że miejscowi wrócą po remisie, wszystko zmieniło się po niezwykłej grze, która pomogła im odnieść zwycięstwo.

Otóż ​​po golu i po utracie kontroli w pierwszej fazie meczu, Trener Efraín Juárez nie opanował swojej radości i zakończył się euforyczną reakcjąco zostało źle odebrane i wywołało reakcje na trybunach stadionu Libertad Departmental. Jednakże, Meksykanin zignorował to i stwierdził, że nie wie, o czym mówią dziennikarze i kibice..

Podsumowanie meczu Pasto 1-2 Nacional w dniu 13 ligi BetPlay 2-2024

Mecz rozpoczął się od gry w tę i z powrotem, mając nieco większe ryzyko w obszarze Nacional i większa ofensywna postawa Pastoale w miarę upływu minut dostrzegano także pojedyncze osobniki i przybycie „portulaki”. Padały strzały ze średniej odległości z boku na bok, ale brakowało celności.

Jednak w pierwszej wyraźnej i głębokiej grze gości podanie Marino Hinestrozy trafiło do siatki Przekroczona definicja Andrésa Felipe Romána, która dała wynik 0-1 dla drużyny mistrzów Kolumbii, która zdobyła najwięcej czasu. Procedura nadal polegała na wymianie ciosów i wydawało się, że wynik ulegnie zmianie jeszcze przed końcem pierwszej połowy, jednak duże znaczenie miały błędy w końcówce, choć Pastuso stali się groźniejsi i wystawili na próbę młodego bramkarza Luisa Miguela Marquinez.

W drugiej połowie gospodarze dawali z siebie wszystko i chwilę trwało, zanim padło wyrównanie, a tymczasem Marquínez stał się postacią, dzięki swoim imponującym obronom, dzięki którym jego zespół utrzymywał przewagę. Ale w końcu pojawił się w 82. minucie mocna gra w ataku i definicja Daniela Moreno, który zdobył 7 punktów jako jedyny strzelec w Lidze BetPlay 2-2024.

Pomimo zmęczenia i wyniku 1:1, Pasto w ostatnich minutach nadal atakował i zdecydował się na zwycięstwo. Jednak w wyniku niezwykłego błędu obrony stracili bramkarza z powodu wykluczenia, Diego Martínez zobaczył czerwoną kartkę za zagranie ręką poza polem karnym, aby uniknąć pewnej okazji do zdobycia bramki.

Trenera Gustavo Florentína nie było już żadnych zmian i jeden z zawodników z pola musiał założyć rękawiczki, skorzystać z worka bramkarza i przetrwać te ostatnie 3 minuty plus zmiana. Dobrze Sam Daniel Moreno odchodząc od roli strzelca, wziął na siebie odpowiedzialność za stanie na bramce i utrzymanie wyniku. i miał dwie niesamowite interwencje, które zagłuszyły krzyk rywala po bramce.

Jednakże, Sędzia doliczył 6 minut, a o godzinie +5:40 Moreno obronił kolejną interwencję, a odbicie przed bramką mógł sam Andrés Román strzelić swobodnie i położył swój dublet w grze i zwycięstwie gości. Pojawiły się kontrowersje w związku z rzekomym wcześniejszym faulem, ale system VAR sprawdził i nie znalazł powodu, aby wezwać środkowego obrońcę Luisa Delgado w celu sprawdzenia ekranu, pozostawiając w ten sposób bolesną i filmową definicję.

Czy Efraín Juárez sprowokował świętowanie zwycięstwa Nacionalu nad Pasto?

W transmisji telewizyjnej można było zobaczyć kilka obrazów szaleństwa trenera Efraína Juáreza biegnącego, krzyczącego, wyzywającego i wskazującego na trybuny, na których siedzieli. fanów i „bravas bravas” Nacionalu. Jednak obecni, zwłaszcza kibice i lokalni dziennikarze zasiadający za ławką gości, stwierdzili, że doszło do prowokacji ze strony Meksykanina i dlatego rozmawiali z nim o tym na konferencji prasowej.

Po zaakceptowaniu faktu, że jego zespół grał dobrze tylko w pierwszej połowie, że muszą wiele poprawić, aby taka sytuacja się nie powtórzyła, że ​​mogli słono zapłacić za błędy w obronie i że Luis Marquínez był postacią, przyszła kwestia jego świętowania wszedł. „Z całym szacunkiem: co masz do powiedzenia na temat tego incydentu, w którym są tacy, którzy twierdzą, że z ławki rezerwowych namieszałeś na trybunach podczas świętowania i rzucenia w nich drugiego gola i był problem w tym obszarze stadion? Nie sądzisz, że temat był niewystarczający i nie prowokował ludzi?– zapytał komunikator.

A „manito” odpowiedział tak: „Oczywiście, że świętuję, ponieważ zwycięstwo było niezwykle ważne, oczywiście, że świętuję i świętuję. Byłoby szkoda, gdybym nie świętował gola… Nie mam pojęcia o incydencie w polu karnym. Nie wiem o czym mówisz, mam na boisku 1000 rzeczy i nie mam pojęcia, nie wiem, co się stało, nie mogę, nie mogę wspomnieć o czymś, czego nie wiem. “.

Świętuję, bo zwycięstwo było bardzo ważne, oczywiście, że to świętuję i celebruję. Byłoby błędem, gdyby nie celebrował zdobytej bramki… O incydencie w polu karnym nie mam pojęcia, nie wiem o czym mówisz

Nie możesz o tym zapomnieć Juárez był już uwikłany w kontrowersje z prasą w związku z przypadkami braku dyscypliny ze strony kilku zawodników Nacionalu i jego zmianę wersji na temat możliwych kar, a następnie mówić o rzekomej rotacji. Jednak tym razem wolał nie wdawać się w konfrontację z komunikatorami i jego słowa były spokojniejsze.