Parra przewodzi szarej Barcelonie, która bardzo cierpi w Lleidzie

Nie tylko się zaczyna Barca 2024–25 który dobrze zwyciężył na premierze ACB do Granady, ale który jako pierwszy otrzymał uderzenie w twarz Euroliga przed nim Zalgiri. W Lleidapróbując wrócić na drogę zwycięstwa po porażce w Kownie, o Peñarroya Pokazali, że potrzebują więcej czasu, aby dopasować wszystkie elementy w całość.

Wygrał Barca, 74-78bardzo cierpiąc w starciu z niedawno awansowanym zespołem, który w pełni cieszył się z debiutu w lidze. Liga Endesa w Barris Nord która musi być fortecą dla tych Gerard znajduje w przyszłości.

Imponujący wygląd Barris Nord z Lleidy.ZDJĘCIE ACB.

Peñarroya Musi pracować nad dostosowaniem składu, ale przede wszystkim nad tym, aby nie powtórzyć rozłączenia, jakie miało zespół, i które prawie kosztowało go zwycięstwo. The azulgrana mieli grę wygrał na cztery minuty przed końcem 53-72a stamtąd upadek Blaugrany i odrodzenie się Lleida.

Przy takim wyniku mecz wydawał się blisko, a jednak fani, którzy wypełnili Barris Nord Spotkał ich zupełnie inny czterominutowy mini-mecz. Częściowe Na 25 sekund przed końcem 16-0 doprowadziło do wyniku 69-72. Mogło być gorzej. Po dwóch wolnych Laprovittola (69-74), nowa potrójna Bropleh (8 punktów na koniec) na 13 sekund przed końcem podwyższył wynik 72-74. Rzuty wolne Brizuela i wreszcie te z otwierasz Dali końcowy wynik 74-78 i przerwę dla Blaugrany.

Kevin Punter broniony przez Edo Murica i Kenny'ego Hasbroucka.

Kevin Punter broniony przez Edo Murica i Kenny’ego Hasbroucka.ZDJĘCIE ACB.

„To niepotrzebne cierpienie”.– powiedział na koniec Peñarroya do mikrofonów Movistar+. “Są gracze, którzy weszli na boisko w ostatnich minutach myśląc, że mecz się skończył. Z ławki rezerwowych również nie udało nam się dokonać zmian.” Była krytyka trenera Barça do sytuacji, nad którą należy popracować, aby się nie powtórzyła.

Jeśli koniec był dla Barcelony cierpieniem, Blaugrana musiała dojść do takiej sytuacji, ciężko pracując przez cały mecz. Lleida nigdy nie straciła twarzy w starciu, nawet wtedy, gdy Barça zagroziła pierwszą przewagą 12-21, 23-32, 46-57 (w przerwie) lub maksymalnym wynikiem 53-72, który nie przyniósł rezultatu w ciągu zaledwie czterech minut.

Coey Walden przerzuca obronę Justina Andersona.

Coey Walden przerzuca obronę Justina Andersona.ZDJĘCIE ACB.

Miejscowi pokazali, że tak wikliny pragnąć pozostać w Lidze Endesa. Doskonały Broplehz 15 punktami lub Boże Narodzeniez 14, w zły dzień od trójki Lleidanów, 5/33, licząc ostatnie dwa z Bropleh co postawiło Barçę w trudnej sytuacji.

Wśród zwycięzców najlepszy był Joela Parręz 16 punktami, PIR na poziomie 18 i sztyletem w najlepszych minutach Barcelony w meczu. To też było dobre Brizuelaco dało 10, to samo co Jesień. I znowu zero minut Willy’ego w gorące chwile. Środkowy zagrał 13 minut i tyle bardzo Była chora z powodu grypy. A partia się martwi Satorański: 0 punktów w 12 minut przy -12 +/- jego zespołu. Rozgrywający, podobnie jak Barça, jeszcze nie rozpoczął sezonu.