Alisson Becker, bramkarz Liverpoolu, doznał kontuzji ścięgna podkolanowego w meczu Premier League przeciwko Crystal Palace w sezonie 2024/25.

Bombaj, 6 października: Bramkarz Liverpoolu Alisson został zmieniony podczas sobotniego starcia Premier League z Crystal Palace po tym, jak doznał nowej kontuzji. Reprezentant Brazylii doznał kontuzji podczas wybijania piłki w drugiej połowie na Selhurst Park i musiał opuścić boisko w 79. minucie. Everton Pereira da Silva zastąpił kontuzjowanego Alissona Beckera w brazylijskich eliminacjach do Mistrzostw Świata 2026.

Wyglądał na przygnębionego i kulejącego, by zastąpić Vitezslava Jarosza. Alisson, który właśnie wrócił po kontuzji ścięgna podkolanowego, miał odsuniętą tylną część prawej nogi. Pierwszy w tabeli Liverpool wygrał 1:0 po golu Diogo Joty w dziewiątej minucie.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY nie modyfikował ani nie edytował treści)