Paco González podkreśla różnicę między Realem Madryt a Barceloną: "Nie mają tego przećwiczonego"

Wobec braku zakończenia dziewiątej kolejki LaLiga, FC Barcelona i Real Madryt mają na koncie tylko jedną porażkęchociaż żaden z nich nie był w lidze. Barcelonie nie udało się zdobyć trzech punktów w meczu z Monakow meczu naznaczonym wczesnym wydaleniem Erica Garcii. Ze swojej strony Real Madryt przegrał z Lille po golu karnym. Dzięki tej porażce klub merengue przerwał swoją passę 36 meczów bez porażki to najlepszy wynik bez porażki w karierze Carlo Ancelottiego.

Real Madryt – Villarreal

Wyszedł z tego Real Madryt Kylian Mbappé jako starter po przerwie spowodowanej kontuzją. Ponadto Ancelotti Carlo Ancelotti, zakład o dwie zmiany w porównaniu do tej, która przegrała w Lille w Lidze Mistrzów, opóźniając pozycję Auréliena Tchouaméniego do środka obrony Edera Militao i umożliwienie wejścia Luka Modrić na środku pola, aby kierować meczem Realu Madryt z Villarreal.

EFE

Fede Valverde świętuje wraz z kolegami z drużyny bramkę zdobytą przeciwko Villarreal

Słowa Hansiego Flicka

Jutro Barcelona zmierzy się z Alaves. Trener Barcelony, Hansi Flick, oświadczył w tę sobotę przed meczem LaLiga, że ​​„jest”szczęśliwy„wraz z przybyciem bramkarza Wojciecha Szczęsnego, bo to oznacza”mieć więcej opcji w bramce„.

Na nowego nabytku miał wpływ trener bramkarzy José Ramón de la Fuente, który powiedział, że Polak „Jest bardzo sympatyczną osobą o charakterze, który wniesie wiele do grupy.„.

Iñigo Martínez świętuje wraz z kolegami z drużyny trzecią bramkę dla swojej drużyny

EFE

Zapytany o porażkę w ostatnim meczu ligowym z Osasuną, Flick odpowiedział: „To był właściwy moment na przetestowanie rotacji. Teraz do ostatniego meczu, w którym graliśmy, brakuje nam czterech dni, więc jesteśmy na sto procent, a sytuacja jest inna„.

Jest w bardzo dobrej formie, ale niestety nie pojedzie do Vitorii, ponieważ uważam, że potrzebuje więcej czasu, aby być z nami, a po przerwie będzie gotowy i będzie opcją„Z słów Flicka wynika, że ​​bramkarz mógłby być zatem dostępny podczas meczu Barça-Sevilla, który odbędzie się w niedzielę 20 października o godzinie 21:00.

Hansi Flick ściska Pedriego po zakończeniu meczu Barcelona-Getafe.

Kordon Prasa

Przeciwko Alavésowi, jedenastemu w tabeli z 10 punktami w ośmiu meczach, niemiecki trener czeka na rywala”od początku z dużą intensywnością i agresywną grą„więc azulgranas”Muszą kontrolować posiadanie piłki, aby uniknąć błędów w meczu z Osasuną„.

analiza Paco Gonzáleza

Podczas transmisji meczu „Game Time” Real Madryt – Villarreal Paco González, dyrektor programu, przeanalizował różnicę między Realem Madryt a Barceloną, jeśli chodzi o pressing: „Teraz piłka przeniosła się pod presję Camavingi. Carvajal biegał, aby odzyskać miejsce z tyłu“, chwila “W Barcelonie, gdy tylko stracimy piłkę, wszyscy odchodzą”.