Wiadomości sportowe Debiutant Augsburga, który zdobył bramkę w meczu z Borussią Mönchengladbach

Augsburg (Niemcy), 5 października (AP) Alexis Claude-Maurice strzelił gola w swoim pierwszym meczu dla Augsburga w wygranym 2:1 meczu z Borussią Moenchengladbach w Bundeslidze.

W piątkowy wieczór Augsburg strzelił gola w każdej połowie i wrócił na zwycięską drogę po dwóch porażkach z rzędu.

Przeczytaj także | Zapowiedź IND vs BAN 1st T20I 2024: Prawdopodobnie gra XI, najważniejsze wydarzenia, H2H i więcej o meczu krykieta Indie kontra Bangladesz w Gwalior.

Dzięki temu Moenchengladbach znalazł się na 11. miejscu w tabeli.

Strzał Kevena Schlotterbacka dał gospodarzom prowadzenie na sześć minut przed przerwą, a Claude-Maurice podwoił swoje prowadzenie osiem minut po wejściu na boisko z ławki.

Przeczytaj także | PR Sreejesh został mianowany dyrektorem i trenerem drużyny Delhi SG Pipers indyjskiej ligi hokejowej.

Potężna piłka Tima Kleindiensta przywróciła Mönchengladbach do rywalizacji w 72. minucie, ale gole zdobyte w dwóch ostatnich nabytkach Augsburga wystarczyły.

Bramka Schlotterbacka była drugą bramką w trzech meczach środkowego obrońcy seniorów, który dołączył do drużyny z Freiburga tego lata. (AP) UNG 21.07.2024

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY nie modyfikował ani nie edytował treści)