Zło, które Paco González widzi w Realu Madryt w tym sezonie: "nie ma"

Real Madryt odwdzięczył się w środowy mecz z Lille za wspaniały wysiłek włożony w derby Madrytu przeciwko Atlético de Madrid. Jonathan David z rzutu karnego był autorem zwycięstwa Francji i przerwał passę 36 meczów bez porażki dla białej drużyny, niepokonanej od 18 stycznia ubiegłego roku w 1/8 finału Copa del Rey King przeciwko Atlético Madryt.

ANCELOTTI DAJE ALTERNATYWĘ DLA ENDRICKA

Kylian Mbappé, który wyzdrowiał po problemie z mięśniami, na jaki nabawił się osiem dni temu w meczu z Alavés, mecz drugiego dnia Ligi Mistrzów z Lille rozpoczął na ławce rezerwowych. Napastnik wraca do swojego kraju z Realem Madryt i może zmierzyć się ze swoim bratem, który nosi czerwoną koszulkę drużyny północnej Francji.

Chociaż niespodzianki w jedenastce Carlo Ancelottiego to bez wątpienia Camavinga i Endrick. Pomocnik doznał kontuzji 13 sierpnia przed występem w Superpucharze Europy i nie mógł założyć białej koszulki. Brazylijczyk, który zdradził już szczegóły swoich umiejętności strzeleckich, zadebiutuje w środę w roli startera.

Kylian Mbappé na ławce rezerwowych Realu Madryt w Lille.

EFE

Pomimo tej wiadomości włoski trener Realu Madryt podtrzymuje system, który zmodyfikował już przeciwko Atlético Madryt, z czterema pomocnikami. Środek stawki, który tym razem tworzą Tchouaméni, Camavinga, Valverde i Bellingham.

Na bramce Ukrainiec Łunin zastępuje Thibauta Courtoisa, który zakończył derby Madrytu z Atlético Madryt z bólem mięśni. Belg będzie pauzował przez około trzy tygodnie i może ponownie pojawić się 19 października w meczu z Celtą de Vigo.

PORAŻKA PRZYSZŁA 36 GIER PÓŹNIEJ

W pierwszej połowie Real Madryt dominował w posiadaniu piłki. Tej przewagi nie udało się jednak przenieść na bramkę rywala. Choć pierwszą dużą szansę na grę dał Endrick jeszcze przed 20. minutą, Brazylijczyk przyjął piłkę w środek pola i pojechał w pole rywali, gdzie spróbował szczęścia po strzale, który trafił ze środka i zakończył się golem. ręce Kawalera.

Kilka minut później Lunin dwukrotnie uniknął bramki Jonathana Davida. Kanadyjski napastnik najpierw głową skierował piłkę, a następnie oddał strzał w słupek. W obu przypadkach ukraiński bramkarz wykazał się świetnym refleksem między drążkami.

Endrick podaje piłkę obok Bouaddiego.

EFE

Tuż przed przerwą francuska drużyna zdobyła bramkę na 1:0. David wykorzystał nie do zatrzymania rzut karny dla Lunina po bezpośrednim faulu Zhegrovej, który trafił Camavingę w rękę. I chociaż Endrickowi udało się podwyższyć na 1:1, gracze schodzili na przerwę przy częściowym zwycięstwie Lille.

Po przejściu przez szatnię Ancelotti czekał na reakcję swojej drużyny i sprowadził Frana Garcíę. Podopieczni Bruno Genesio nie dali się jednak zastraszyć i dalej szukali bramki Lunina. Chociaż pojawienie się na boisku Mbappé i Modricia zmartwiło francuską drużynę, która cieszyła się pierwszym zwycięstwem w „nowej” Lidze Mistrzów.

W ostatnich minutach Real Madryt dał z siebie wszystko, szukając wyrównującego gola. Zespół białych miał trzy kolejne szanse; ale Arda Güler, Rudiger i Bellingham nie odnieśli sukcesu i nie udało im się przebić bramki bronionej przez Chevaliera. I tak, bardzo cierpiąc w ostatnich minutach, Lille pokonało Real Madryt, który zaliczył 36 meczów bez porażki.

ZŁO REAL MADRYT

Manolo Sanchisana zakończenie meczu, analizowane Czas gry porażkę Realu Madryt. „Myślę, że to był mecz, który pokazał, w jakiej sytuacji znajduje się Real Madryt”– zaczął komentator.

I dodał: „Ancelotti stara się stworzyć dobry zespół ze świetnym składem, jaki ma, ale jeszcze mu się to nie udało. Dzisiejszy dzień był nowym testem mającym na celu znalezienie tej ścieżki, ale nie był to też najlepszy dzień”..

Były zawodnik drużyny białych poszedł dalej w swojej analizie i wyjaśnił: „Real Madryt zapłacił za niedzielny wysiłek. Nie zasłużył na porażkę, ale nie zasłużył też na zwycięstwo. Rozegrali nudny mecz, w którym mieli dominować, ale umknęło im to.”.

Paco GonzalezaZe swojej strony oświadczył: „Dzisiaj widziałem wspólne zło w Realu Madryt i Atlético. Brakowało im siły, nie było iskry. W szczególności widzę Real Madryt bez magii w środku pola”.

„Nie ma zawodnika, który ustawiałby piłkę w korzystnych warunkach dla Endricka”oświadczył Dyrektor Czasu Zabawy.