Wikingowie dominują nad Packers w pierwszej połowie po 3 podaniach niszczyciela czołgów Sama Darnolda

Aktualizacje na żywo z czwartego tygodnia NFL: nieaktywni, harmonogram, godziny rozpoczęcia, pojedynki, kursy i prognozy

Minnesota Vikings są na dobrej drodze do pierwszego od 2016 roku prowadzenia 4:0 i do przerwy utrzymują imponujące prowadzenie 28-7 nad rywalem z NFC North, Green Bay Packers.

Minnesota zbudowała tę przewagę, stosując tę ​​samą formułę, która pomogła drużynie zapewnić sobie zwycięstwa w tygodniach 1-3.

Rozgrywający Wikingów, Sam Darnold, trafił 11 z 15 na 136 jardów i rzucił trzy podania przyłożenia. Odbiornik Jordan Addison rzucił się na kolejnego, podczas gdy obrona Minnesoty przechwyciła dwa podania rozgrywającego Packers, Jordana Love, w dominującym pokazie.

Jedynym błędem, jaki Minnesota najwyraźniej popełniła w pierwszej połowie, było stłumione uderzenie Jalena Nailora na 50 sekund przed końcem, które dało Packersom piłkę na Minnesota 3.

Packers zdobyli bramkę po wpadce drużyny specjalnej, gdy Love połączył się z Jaydenem Reedem, aby uniknąć przerwy w pierwszej połowie, ale nie wcześniej niż trener Packers Matt LaFleur został ukarany flagą za niesportowe zachowanie po kłótni z sędziami w sprawie przerwy na żądanie, którą próbował wezwać.

Love powrócił w niedzielę po raz pierwszy od kontuzji kolana w pierwszym tygodniu. Uzyskał wynik 12 z 24 na 118 jardów, przyłożenie i dwa przechwyty.