WIRALNE FILMY: Moment, w którym Victor Osimhen w końcu zdobywa bramkę dla Galatasaray vs Kasimpasa po 3 asystach

Genius Media Nigeria donosi, że SUPER Napastnik Eagles, Victor Osimhen, strzelił dziś wieczorem swoje pierwsze dwa gole dla Galatasaray, gdy zespół zdobył trzybramkowe prowadzenie i zremisował 3:3 z Kasimpasą w tureckiej Super Lig.

Po zarejestrowaniu trzech asyst dla klubu w pierwszych trzech meczach, Osimhen wreszcie strzelił gola w 20. minucie starcia na RAMS Park.

Po zdobyciu pierwszego gola Osimhen bezczelnie świętował, zakładając koszulkę w barwach Galatasaray z napisem „WRESZCIE” na plecach.

25-letni reprezentant Nigerii zdobył bramkę w 28. minucie, a sześć minut później Mauro Icardi dołożył trzecią bramkę i dał Galatasaray prowadzenie 3:0.

Galatasaray straciło jednak głowę i pozwoliło gościom odrobić straty i zremisować 3:3.

Obrońca Super Eagles, Kenneth Omeruo, był po stronie przeciwnej wobec Osimhena, wchodząc w 30. minucie dla Kasimpasa na miejsce Mortadhy Ben Quanesa.

Dla 30-letniego środkowego obrońcy jest to czwarty występ w rezerwie w tym sezonie po rozpoczęciu meczu inauguracyjnego Kasimpasa, który w sierpniu przegrał 3:2 z Konyasporem. W dwóch ostatnich meczach nie znalazł się w składzie.

Galatasaray pozostaje liderem ligi z 19 punktami, a Kasimpasa zajmuje 12. miejsce ze stratą 12 punktów.