Wiadomości sportowe ISL: Odisha FC pokonało Jamshedpur FC 2:1 po uderzeniach Diego i Fola

Bhubaneswar, 28 września (PTI) W sobotnim meczu Indian Super League drużyna Odisha FC pokonała Jamshedpur FC 2:1 po bramkach Diego Mauricio i Murtady Fall.

Foal dopuścił się także utraty gola samobójczego, co było jedynie pocieszeniem dla gości.

Przeczytaj także | Osasuna vs Barcelona, ​​​​La Liga 2024-25 Transmisja na żywo w Internecie: Jak oglądać mecz hiszpańskiej La Liga na żywo w telewizji i aktualizacje wyników piłki nożnej w IST?.

Choć podopieczni Sergio Lobery objęli prowadzenie jeszcze przed przerwą, to podopieczni Khaleda Jamila rozpoczęli od mocniejszego ataku.

Dopiero w piątej minucie FC Jamshedpur mógł objąć prowadzenie, gdy rzut wolny Javiego Hernandeza ze środka boiska trafił w głowę Stevena Eze, który minął Pratika Chaudhary’ego. Ostatni strzał obronił jednak Amrinder Singh.

Przeczytaj także | Franczyzy IPL prawdopodobnie dostaną pięciu stałych pracowników i jedną kartę RTM na mega aukcję, co oznacza wzrost portfela wynagrodzeń: raport.

Odisha FC dostała pierwszą szansę w 10. minucie.

Odisha FC przełamała impas w 20. minucie. Isak pokazał wyjątkowe umiejętności dryblingu, trafiając w pole karne Hugo Bumusa.

Boumus nie zgodził się z Mauricio, którego strzał odbił się tuż obok Stevena Eze i wylądował w siatce.

W 42. minucie Fall wreszcie dał Loberze poduszkę pocieszenia. Boumus dośrodkował z prawej strony, a Faul uderzył prosto w siatkę.

W tym czasie senegalski obrońca strzelił swojego 18. gola w ISL, a wszystko to po strzale główki.

FC Jamshedpur rozpoczął drugą połowę od mocnego uderzenia. Zaledwie dwie minuty po wznowieniu gry Xavi Hernandez zadziwił wszystkich strzałem głową po rzucie rożnym.

Jednak jego strzał nie zaniepokoił Amrindera i był niecelny.

W 54. minucie Odisha FC mogła dołożyć do swojego dorobku jeszcze jednego gola. Boumuus minął Pratika i podał piłkę do Mauricio z lewej strony.

Brazylijski bramkarz Albino Gomez obronił piłkę i oddał strzał, ale piłka wpadła do Ameya Ranavade.

Ranawada znów miał pecha, gdy jego strzał został oddany przez Aniketa Jadhava.

FC Jamshedpur w końcu strzelił samobójcę w 62. minucie po niecelnym strzale Falla.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY nie modyfikował ani nie edytował treści)