Wiadomości sportowe Holandia ostatecznie zremisowała z Newcastle 1:1 Man City w Premier League

Londyn, 28 września (AP) Erling Haaland po raz pierwszy w tym sezonie nie był czysty w meczu Premier League, gdy Manchester City zremisował z Newcastle 1:1 w sobotę, tracąc punkty drugi weekend z rzędu.

Dla City był to pierwszy mecz ligowy od czasu, gdy wpływowy pomocnik Rodri został wykluczony z sezonu z powodu kontuzji więzadła krzyżowego przedniego, a mistrzom daleko do najlepszych, a Holandia ledwo miała szansę na dołożenie do swoich 10 bramek na St James’ Park. jego pierwszych pięć meczów w tej kampanii.

Przeczytaj także | Osasuna vs Barcelona, ​​​​La Liga 2024-25 Transmisja na żywo w Internecie: Jak oglądać mecz hiszpańskiej La Liga na żywo w telewizji i aktualizacje wyników piłki nożnej w IST?.

Zamiast tego Josko Guardiola strzelił gola i dał City prowadzenie w 35. minucie, a lewy obrońca przyjął wewnętrzne podanie Jacka Grealisha, po czym wbił się w jego słabszą prawą nogę i strzelił w róg.

Anthony Gordon strzelił rzut karny w 58. minucie i wyrównał dla Newcastle po tym, jak angielski skrzydłowy, grający na pozycji środkowego napastnika pod nieobecność kontuzjowanego Alexandra Isaka, został powalony przez bramkarza City Edersona Moraesa.

Przeczytaj także | Franczyzy IPL prawdopodobnie dostaną pięciu stałych pracowników i jedną kartę RTM na mega aukcję, co oznacza wzrost portfela wynagrodzeń: raport.

Po wygraniu pierwszych czterech meczów w ostatniej obronie, w ubiegłą niedzielę City zremisowało z Arsenalem 2:2.

Wśród pozostałych sześciu sobotnich meczów Arsenal i Liverpool, dwaj najwięksi rywale City o tytuł, zmierzą się odpowiednio z Leicester i Wolverhampton. (AP) UNG 21.07.2024

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY nie modyfikował ani nie edytował treści)