Wyniki meczu Persib vs Persija: Klasyczny pojedynek udekorowany 2 czerwonymi kartkami

Poniedziałek, 23 września 2024 – 17:27 WIB

Bandung, VIVA – Wielki mecz League 1 sezonu 2024–2025 pomiędzy Persib Bandung i Persija Jakarta był ekscytujący. Obie drużyny pokazały swoją siłę i zaciekle walczyły o komplet punktów w spotkaniu.

Przeczytaj także:

Wyniki tymczasowe Persib vs Persija: Dimas Drajad udowadnia swoją ostrość

Starcie pomiędzy gigantycznymi klubami Ligi Indonezyjskiej odbyło się na stadionie Si Jalak Harupat w Bandung w poniedziałek 23 września 2024 r. o godzinie 15:30 WIB. Wyniki meczu zakończyły się zwycięstwem Persib Bandung z wynikiem 2:0.

Skład zawodników League 1 Big Match na lata 2024–2025 Persib kontra Persija: Blue Prince bez Davida Da Silvy

Pierwsza połowa

Od początku pierwszej połowy mecz był bardzo zacięty. Persib Bandung natychmiast przejął piłkę. Gustavo Moreno już w pierwszych czterech minutach meczu stworzył zagrożenie mocnym kopnięciem, które wciąż znajdowało się nad bramką przeciwnika.

Persib kontra Persija: Bambang Pamungkas mierzy siłę Tygrysów Kemajorańskich

Persija nie chce przegrać. Tym razem odpowiedział Maciej Gajos. Zagraniczny zawodnik Kemayoran Tiger oddał strzał w kierunku bramki, którą w siódmej minucie pilnie bronił Kevin Mendoza.

Ataki kupna i sprzedaży trwają. Wysiłek Marca Kloka w 13. minucie prawie zapewnił wynik. Niestety, jego strzał nadal minął biały słupek. Do 25. minuty meczu nie padła żadna bramka.

Koszmar dla Persiji, gdy mecz trwał 28 minut. Zespół prowadzony przez Carlosa Penę musiał stracić jednego ze swoich zawodników po tym, jak Firza Andika ukarał czerwoną kartką w wyniku kumulacji dwóch żółtych kartek w 23. i 28. minucie.

Niedługo potem Persibowi udało się objąć prowadzenie. Bramka zdobyta przez Dimasa Drajada w 38. minucie zapewniła tymczasowy wynik na 1:0. Wynik nie zmienił się aż do zakończenia pierwszej połowy.

Druga połowa

Po przerwie Persib dokonał zmiany zawodników. Dediego Kusnandara zastąpił Mateo Kocijan. Gra stawała się coraz bardziej zacięta.

Persija natychmiast dodał gazu, aby rozszerzyć atak. Wysiłek Ilhama Rio Fahmiego w 51. minucie wystarczył, aby mocnym kopnięciem w stronę bramki zagrozić obronie Persiba.

Jednak Błękitny Książę ponownie był w stanie zdominować grę. Ponieważ pod względem liczbowym Marc Klok i współpracownicy są lepsi. Zespół gospodarzy szybko przeprowadził serię kolejnych ataków.

W 61. minucie podobny los spotkał Persiba. Marc Klok został wyrzucony z boiska po otrzymaniu czerwonej kartki od sędziego. Jednak w 83. minucie Persib był w stanie podwoić prowadzenie po bramce Ryana Kurni. Zwycięstwo odnieśli gospodarze, gdy do końca meczu utrzymywał się wynik 2:0.

Poniżej znajduje się skład zawodników na mecz Persib Bandung vs Persija Jakarta, poniedziałek 23 września 2024 r.:

Persib (4-2-3-1): Kevin Mendoza (GK), Kakang Rudianto, Gustavo França, Nick Kuipers, Edo Febriansyah; Dedi Kusnandar, Marc Klok; Putra Beckham, Tyronne, Ciro Alves; Dimas Drajad.

Trener: Bojana Hodaka

Persja (3-4-3): Carlos Eduardo (GK); Ondrej Kudela, Muhammad Ferrari, Rizky Ridho; Riko Simanjuntak, Resky Fandi Witriawan, Maciej Jacek Gajos, Firza Andika; Witan Sulaeman, Gustavo Almeida Dos Santos, Ryo Matsumura.

Trener: Carlosa Penę

Następna strona

Koszmar dla Persiji, gdy mecz trwał 28 minut. Zespół prowadzony przez Carlosa Penę musiał stracić jednego ze swoich zawodników po tym, jak Firza Andika dostał czerwoną kartkę w wyniku kumulacji dwóch żółtych kartek w 23. i 28. minucie.