Eliesse Ben Seghir strzelił gola, gdy Monako pokonało PSG 3:1 i awansowało do fazy Ligue 1 na lata 2024–25

Bombaj, 23 września: Napastnik Stanów Zjednoczonych Folarin Balogun był jednym z strzelców, gdy Monako pokonało w niedzielę Barcelonę 3:1 w Lidze Mistrzów, a Le Havre pokonało Le Havre w lidze francuskiej. W czwartek Monako pokonało Barcelonę 2:1. Kibice na Stade Louis II cieszyli się z wczesnego gola, gdy Jordan Tese strzelił głową do domu Takumi Minamino. Daler Kuzyaev wyrównał w 30. minucie. Ligue 1 2024–25: Obecni mistrzowie PSG stracili pierwsze punkty po remisie 1:1 ze Stade de Reims.

Eliesse Ben Segir przełamał opór Le Havre w 66. minucie i posłał piłkę w prawy górny róg. Balogun strzelił gola cztery minuty po ustawieniu 18-letniego napastnika Georgesa Ileniheny, który strzelił zwycięskiego gola Monako w meczu z Barcą.

Dzięki temu zwycięstwu „Monako” ma 13 punktów przewagi nad PSG bez porażki. W niedzielę niepokonana Marsylia będzie chciała ich pokonać, wygrywając w niedzielę z odwiecznym rywalem Lyonem. Ligue 1 2024–25: Tanguy Ndombele zdobywa bramkę, a OGC Nice pokonuje nieszczęsne AS Saint-Etienne w historycznej porażce Francji.

Ze względu na starcia kibiców między rywalizującymi ze sobą drużynami, które miały miejsce w ostatnich latach, kibice Marsylii nie zostali wpuszczeni na stadion. W pozostałych niedzielnych meczach Angers vs. Nantes; Brest kontra Tuluza; i Montpellier przeciwko Auxerre. PSG straciło pierwsze punkty w sezonie po sobotnim remisie 1:1 z Reims.

(To jest nieedytowana i automatycznie wygenerowana historia z kanału Syndicated News, personel LatestLY mógł edytować tekst treści lub nie)