Villarreal 1-5 Barcelona, ​​​​La Liga 2024-25: Robert Lewandowski, Rafinha Brace i Pablo Torre dodali gola, gdy Blaugrana minęła El Submar Groguet i odniosła szóste zwycięstwo z rzędu

FC Barcelona zapewniła sobie szóste zwycięstwo z rzędu w sezonie La Liga 2024–25 po pokonaniu Villarreal 5:1. W tabeli La Liga 2024/25 Barcelona ma obecnie cztery punkty przewagi nad największym rywalem Realem Madryt. Robert Lewandowski przełamał impas i w 20. minucie zdobył bramkę dla Barcelony. Lewandowski podwoił wynik w 35. minucie. Jedynym strzelcem Villarrealu, który strzelił gola w pierwszej połowie, był Ayoze Perez. Pablo Torre strzelił jednego gola, a Rafinha dwa gole i powiększyli prowadzenie do 5-1. Erling Haaland strzelił swojego setnego gola dla Manchesteru City, dorównując rekordowi Cristiano Ronaldo podczas meczu Premier League przeciwko Arsenalowi w sezonie 2024–25.