Maarten Paes pojawia się znakomicie, były zamachowiec Chelsea i AC Milan zginął

Niedziela, 22 września 2024 – 17:02 WIB

Teksas, NA ŻYWO – Bramkarz reprezentacji Indonezji Maarten Paes po raz kolejny pokazał swoją klasę. Ten zawodnik FC Dallas doprowadził do śmierci byłego napastnika Chelsea i AC Milan Oliviera Girouda w kontynuacji MLS, niedzielny poranek WIB, 22 września 2024 r.

Przeczytaj także:

Najpopularniejsze: Genialna akcja Hokky’ego Caraki, Czarna lista PON 2024

Stało się to, gdy Dallas spotkał Los Angeles FC. Dallas wygrało 3:1 w pojedynku, który odbył się na stadionie Toyota we Frisco w Teksasie.

Maarten Paes wystąpił w tym meczu jako starter. Tymczasem Olivier Giroud wszedł dopiero w 59. minucie po bramce Kei Kamary.

Świetny występ Jaya Idzesa, gdy Venezia zniszczyła Genuę w Serie A

Erick Thohir powiedział o naturalizacji Mauro Zijlstry

Akcja Girouda stworzyła jedną okazję w 79. minucie. Jednak Paes spisał się znakomicie.

Podanie Girouda z lewej strony obrony Dallas zostało trafione przez Lewisa O’Briena. Paes był w stanie odeprzeć kopnięcie O’Briena.

Trzy gole dla FC Dallas strzelili Petar Musa (28′), Patrickson Delgado (60′) i Logan Farrington (62′). Eduard Atuesta strzelił gola w odpowiedzi dla Los Angeles (86′).

PSSI aktualizuje naturalizację Meesa Hilgersa, możliwość gry przeciwko Bahrajnowi

PSSI celuje w dwóch naturalizowanych graczy, Meesa Hilgersa i Eliano Reijndersa, aby wzmocnić reprezentację Indonezji w meczu z gospodarzami, reprezentacją Bahrajnu.