Granada CF Guillermo Abascala ponownie powtarza te same błędy

Występowali przez cztery dni Grenada z Guillermo AbascaW tym sezonie gram u siebie i w żadnym z nich nie odniosłem zwycięstwa. Ta sytuacja wystawia na próbę cierpliwość wszystkich osób powiązanych z klubem. Błędy nadal występują, a wiele z nich ma charakter powtarzalny. Z jednej strony zespół poważnie rozłącza się w niektórych momentach meczu, z drugiej zaś jest bardzo podatny na stałe fragmenty gry, oferując rywalowi zbyt wiele ułatwień. Punkt dodany przeciwko Malaga po remisie 2:2 wydaje się to niewystarczające, aby złagodzić krytykę skierowaną pod adresem trenera, który mimo znakomitego składu nie jest w stanie zapewnić mu odpowiedniej gry. Przy tej okazji jego zespół nie wykorzystał nawet rzutu karnego Weissmanco mogło oznaczać zwycięstwo, gdy rabat był kwestionowany.

Malaga martwiła Granadę w pierwszej kwarcie

W pierwszej kwarcie, po kilku intensywnych minutach dla miejscowej drużyny, Malaga To on zaczął dominować przez większość minut. Nawet na tych początkowych etapach zestaw Pellicer Już miał wyjść na prowadzenie na tablicy wyników, z powodu niezdecydowania Mar Martinez. W końcówce zaczęły się tradycyjne błędy w defensywie, ale pierwsza połowa zakończyła się bez zdobycia bramki.

cztery gole

W kontynuacji, z Grenada to wydawało się trochę bardziej stonowane, Carlosa Newę (m. 56), awansował swoją drużynę na tablicy wyników, przyjmując piłkę posłaną z prawej strony Hongla który dokończył z wnętrza obszaru. Gest boku, który zdawał się uciszyć publiczność, ten sam, który kilka minut wcześniej krytykował go za występ, zdenerwował wielu fanów. Ale niemal natychmiast Korderos (m. 60) wykorzystał piłkę, którą jego drużyna wyrwała biało-czerwonym obrońcom i doprowadziło do remisu.

Nadzieja odrodziła się ponownie dla Granady, kiedy Waga (m. 77) wykończył piłkę twarzą i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie na tablicy wyników. W doliczonym czasie gry, po rzucie rożnym Nelson Monte (m. 92) nie znalazł zbyt wielu przeciwników, aby zakończyć mecz głową i ponownie wyrównać. Nadzieja na zwycięstwo pojawiła się, gdy tuż przed końcem podyktowano rzut karny Miguela Rubio Co Weissman Rzucił nisko i na środek, pozwalając Herrero zatrzymać rzut nogami.

protesty społeczne

Bohaterami meczu były także publiczne protesty przeciwko trenerowi i zarządowi, których wynik stawia drużynę w bardzo skomplikowanej sytuacji. Guillermo Abascal. Jego przejście Grenada Nie przynosi on pożądanych owoców i w każdej chwili może nastąpić jego zwolnienie, zasadniczo dlatego, że uzyskiwane przez niego występy nie są adekwatne do jakości zawodników, którymi steruje. On Malaganiedawno awansowany, opuścił Nowe Los Carmenes niepokonany i przyszłość Grenada Próba awansu wymaga radykalnej zmiany wyników.

NASTĘPNY MECZ

Kolejna gra pt Grenada będzie w Burgos. Odbędzie się ono w niedzielę, 29 września o godzinie 16:15. Istnieją wątpliwości, czy ponownie zasiądzie na ławce rezerwowych. Guillermo Abascal. Musimy także zwracać uwagę na rozwój sytuacji kontuzjowanych, do których obecnie dołączył Carlos Neva, który musiał opuścić boisko z problemami fizycznymi.

karta techniczna

Grenada: Marc Martinez; Ricard, Rubio, Hongla, Williams, Carlos Neva (Brau, m. 83); Sergio Ruiz, Trigueros (Gonzalo Villar, m. 46), Reinier (Corbeanu, m. 69), Tsitaishvili (Jozwiak, m. 69); y Uzuni (Weissman, m. 90).

Malaga: Kowal Alfonso; Carlos Puga, Nelson Mount, Einar (On, m. 83), Dani Sanchez; Luismi (Dani Lawrence, m. 83), Manu Molina, Rahmani (John, m. 75), Antonio Cordero, Aaron Ochoa (Lobete, m. 75); i Dioni (Zamek, m. 62).

Cele: 1-0, (m. 56) Carlos Neva; 1-1, (m. 60) Antonio Cordero; 2-1, (m. 77) Uzuni. 2-2; (zm. 92) Nelsona Monte.

Arbiter: Iosu Galech Apezteguia (Komitet Nawarry). Pokazał żółtą kartkę Triguerosowi (m. 28), Rubio (m. 74) i Corbeanu (m. 91) z Granady oraz Castelowi (78 m.) i Daniemu Sánchezowi (88 m.) z Malagi.

przypadki: Mecz szóstego dnia drugiej ligi rozgrywany na stadionie Nuevo Los Cármenes. Mecz obejrzało 18 827 widzów, wśród których było około tysiąca fanów Malagi.